Ja również jestem wkurwiony pisowskim państwem

10
2326

Państwo PiS coraz  bardziej staje się coraz bardziej cuchnącym  tworem. Policja, gdyż o niej tu będzie mowa, przestała być organem stojącym na straży prawa, stała się, jak niegdyś zbrodnicza Służba Bezpieczeństwa, formacją polityczną,  mającą zapewnić powszechne głoszenie miłości do Prawa i Sprawiedliwości,jak niegdyś do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.   Polska policja stała się formacją, która na drugi plan odsuwa walkę z przestępczością, ale najważniejszym jej zadaniem jest zastraszanie społeczeństwa. Nic dziwnego, że z policji odeszły tysiące doświadczonych funkcjonariuszy, na ich miejsce przyszli ludzie z błaszczakowego  awansu, bez kompetencji i doświadczenia. W efekcie w formacji tej znaleźli się sadyści, co widzieliśmy w sprawie Jakuba Stachowiaka, która okazała się czubkiem góry lodowej. Mimo to i tak w policji i pozostały tysiące wakatów.  Tak samo polityczne stają się sądy i prokuratura.

W akcji w Wiśni Małej widzieliśmy tragicznie zakończony brak kompetencji, po akcji zatrzymania groźnego bandyty, policyjne kule wyciągano z ciał funkcjonariuszy, którzy nigdy nie powinni brać udziału w takiej akcji, tak na dobrą sprawę zobaczyliśmy, czym kończy się niszczenie struktur państwa.

Policjanci wstydzą się swoich dowódców i jak funkcjonariusze ze Śląska nie chcą brać udziału w, zabezpieczaniu tak zwanych miesięcznic, gdzie dla uciszenia opozycji, ściąga się tysiące policjantów z całego kraju, którzy czują się jak kiedyś ZOMO. Podobnie jak ci, uczciwi funkcjonariusze jestem tym wkurwiony. Proszę mi nie opowiadać farmazonów o braku kultury i brzydkich wyrazach.  Wkurwiony jestem tym, że policja wykorzystywana jest do celów politycznych i to jest słowo właściwe, oddające stan umysłu i ducha.

Wracając do policji, to dodajmy, iż uczynienie z policji formacji politycznej, skutkuje powrotem zorganizowanej przestępczości, która jest brutalniejsza i bezkarna, z powodu braku kompetencji policji.

Na co dzień nie spotykamy się z mafią, ale z policją, która zamiast ścigać złodziejaszków, bierze udział w akcji zastraszania społeczeństwa. Dowodem na tom są setki spraw prowadzonych wobec uczestników protestów, czy to pod Sejmem, czy w trakcie miesięcznic, i innych protestów, jak strajk kobiet 8 marca 2017 roku.

Zapewne bardzo zaskoczona była Pani Janina Jaśkiewicz, gdy otrzymała groźne pismo.  Wezwanie na komisariat, z groźnie określonymi paragrafami. Przyczyną wezwania było uczestnictwo Pani Janiny w manifestacji 8 marca 2017 roku. Pani Joanna, żona prezydenta Poznania, miała powiedzieć, że jest wkurwiona. Ktoś poczuł się urażony  stanem wkurwienia Pani Jaśkiewicz, stąd postępowanie. Pragnę oświadczyć, iż podobnie, jak Pani Jaśkiewicz wówczas 8 marca Ja Andrzej Jarmakowski, do dzisiaj również jestem wkurwiony, na działania państwa PiS. Wkurwiony jestem tym, iż prezydent wraz rządem PiS, za nic mają standardy praworządności, łamiąc polską konstytucje.  Wkurwiony jestem jestem tym, iż PiS dokonuje masowego zawłaszczania finansów publicznych. Wkurwiony jetem tym, że policja w Poznaniu ściga przyzwoitych ludzi, czepiając się uczciwych ludzi, jak Pani Jaśkiewicz.

Mogę zapewnić, iż budowa państwa policyjnego,czego dowodzi to wezwanie, jak i setki innych, powodują, iż moje wkurwienie osiąga stan permanentny.  Mogę zapewnić, iż policyjnym pieskom z Poznania, nie uda się nas wkurwionych,  zastraszyć.Wasze wysiłki są próżne i skazane na klęskę.

Nie przestraszamy się Was, pisowskie policyjne pieski, żałośnie ujadające pieski, towarzysza Błaszczaka. Obiecuję, iż w Nowym Roku nadal, niezależnie od miejsca zamieszkania, protestować będziemy przeciw Waszemu bezprawiu.  Będziemy donosić na Was, gdzie się tylko da, gdyż po to są rozmaite międzynarodowe instytucje, aby zajmowały się taki jak Wy! Ni przestraszymy się Waszych smętnych gadek o wynoszeniu polskich spraw za granicę! Tak będziemy wynosić. Nie będziemy jak kobieta, która boi się powiedzieć, że mąż ją bije. Nie nie będziemy siedzieć cicho! Zapomnijcie o tym.  Będziemy Wam szkodzić na lądzie na morzu i w powietrzu! W końcu to My, wkurwiony suweren, zrobimy z Wami porządek!

Wkurwiony

Andrzej  Jarmakowski

 

Foto: Fakty – Interia

Andrzej  Jarmakowski

10 Komentarze

  1. Panie Andrzeju ,proponuje nieśmiało na poczátek zaczać akcje bojkotowania sponsorów ścierwomicrophona naczelnej pissssssuarowej jaczejki.

  2. Zróbmy akcje Me Too Wkurwiony. Listy, Facebook, gdzie się da. Łancuszek, też listy do posłów, tez do PiSu, ja juz wysłałem 30. Może się zbierze 10 milionów Artykuł A.J. i nasz podpis

  3. A ja jestem zadowolony wysoka emeryturka w moim mieście brak emigrantów można bawić się do rana i nikt nie zaczepi,kobiety w Zabrzu chodzą zadowolone moja mama dostała podwyżkę emerytury, synowie mają dobrą prace na kopalni wreszcie wychodzą na swoje bo jest dobry gospodarz same plusy mogę mówić pisać co chcę i nie czuje żeby mi ktoś wolność ograniczał i Ojczyzna mi się rozwija a to jest najważniejsze.pozdrawiam

    • Nie kłam, bo podwyżki emerytur są od marca, a w ubiegłym roku było to kilka złotych, z których połowę wzięto na składki i podatki.

  4. Panie Andrzeju jestem za pomyslem akcji Me too wkurwiony , bylem sam swiadkiem jak postepujepuje niby Policja z protestujacymi pod Sejmem i Senatem z protestujacymi ,bylem tam pare razy od Lipca do Grudnia zeszlego roku , proponuje zaczac ta akcje na FB i twitterze , bardzo mocny i trafny artykul , pozdrawiam

  5. Słownictwo na coraz niższym poziomie. Może zaproponuje posługiwanie się tzw. grypserą i będzie cool ??
    Będzie się na fali ? Każdy lubi to co chce ale nie trzeba przeklinać jak burak spod budki z piwem aby się wyróżnić.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: