Jutro z miany na stanowiskach komisarzy ludowych w rządzie PiS

0
140

Jutro tak zwany premier ma przedstawić zmiany w swoim rządzie, Mateusz Morawiecki przedstawi zmiany, które zaakceptował dyktator polski, szeregowy poseł Jarosław Kaczyński. Wieść gminna niesie, iż nie są to wszystkie zmiany jakie planował Morawiecki, ale tyle zgodził się Kaczyński.

Mówi się, że odejdzie specjalista od kuchni jaroszy, ekspert we dziedzinie kolarstwa, komisarz ludowy d/s zagranicznych Witold Waszczykowski. Wieść gminna niesie, iż zastąpi go inny nieudacznik z Kancelarii prezydenta Krzysztof Szczerski.

Nie będę wdawał się w rozważania na temat prezydenta. Andrzej Duda,  jest człowiekiem bez charakteru, wcześniej dopuścił się wielokrotnego złamania Konstytucji RP, na którą przysięgał i zobowiązał się strzec. Nie interesują mnie rozważania, czy Duda jako Ojciec Chrzestny jednej z mafijnych rodzin pisowskich, poszerzy zakres swojej władzy, czy nie.

Zmiany w rządzie uważam za nie istotne, i tak nikt z tych ministrów nie jest samodzielnych ministrów, muszą liczyć się z interesami pisowskich oligarchów jak Tadeusz Rydzyk.

Zmiany w rządzie dokonują się w momencie, gdy pogłębia się zapaść i chaos w polskiej służbie zdrowia, zaś premier wraz ze swoimi ministrami nie posiadają żadnego pomysłu na opanowanie kryzysowej sytuacji. Wiem, że dla PiS ważniejsze jest opanowanie sądów, budowa opresyjnego państwa niż zdrowie Polaków. Dlatego na służbę zdrowia nie ma pieniędzy, nie ma woli politycznej rozwiązania sytuacji. W tej sytuacji owe zmiany w rządzie, wyglądać będą groteskowo. Groteska jutro w południe.

Nie jest prawdą, iż opozycja nie pomysłu na Polskę, na rozwiązanie kryzysowej sytuacji. Już w październiku ubiegłego roku, propozycje te zostały przedstawione przez PO.

Propozycje te przypomniano wczoraj podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Wideo: @Platforma News

Foto: Gość Niedzielny

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: