Już jutro wielki Marsz Wolności

0
162

Już jutro w Warszawie  wielki marsz Wolności organizowany przez Platformę Obywatelską.  Także w Chicago miejscowy  Komitet Obrony Demokracji uczestniczyć będzie w tradycyjnej majowej Paradzie.

Rząd PiS i prawdziwy dyktator Polski Jarosław Kaczyński każdego dnia od ponad roku dostarczają nam powodów, aby pójść na Plac Bankowy i protestować przeciwko budowie państwa totalitarnego. PiS konsekwentnie zawłaszcza kolejne dziedziny życia. Obecny reżim, najpierw zniszczył Trybunał Konstytucyjny. Dobrze wiedząc, iż Konstytucja bez sądu konstytucyjnego jest tylko zbiorem pobożnych życzeń. Media publiczne stały się narzędziem reżimowej propagandy. Stopień zafałszowania rzeczywistości w tych mediach, jest pewnie większy niż w czasach komunistycznych.

PiS zniszczył służbę cywilną, wprowadzając na stanowiska tysiące Misiewiczów. Zniszczono polską oświatę, zaś minister  Radziwiłł konsekwentnie, z sukcesami rozkłada służbę zdrowia.

Minister Ziobro likwiduje sędziowską niezależność, PiS jawnie dąży do tego, aby wymiar sprawiedliwości podporządkowany został władzy wykonawczej, aby jak w komuniźmie jej służył, karając niepokornych.

PiS pragnie ograniczyć niezależność mediów, chce zmienić konstytucję zamieniając Polskę w państwo totalitarne,  jakże niegdyś trafnie opisane w powieściach Orwella.

PiS doprowadził do rozkładu polskiej armii, odeszli z niej niemal wszyscy dowódcy, nie dokonano wielu potrzebnych zakupów. Na arenie międzynarodowej Polska traci na znaczeniu, staje się krajem III ligi europejskiej.

Rząd Beaty Szydło oraz prezydent Andrzej Duda, któremu deklaruję brak szacunku, to marionetki prezesa PiS, który pełni funkcję Ojca Chrzestnego tej mafijnej rodziny.

Polska może stracić wszystko to, co osiągnęła w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat.

Dlatego wszyscy ludzie miłujący Wolność, Równość i Braterstwo powinni wziąć udział w Marszu Wolności. Spotykamy się o 13.00 czasu polskiego na Placu Bankowym w Warszawie.

Także w Chicago KOD zademonstruje, że i tutaj gdzie wielu Rodaków zostało zmanipulowanych, także przez polonijne, polskojęzyczne media, często reprezentujące interes Putina.  Tak nie wszyscy w Chicago dali się otumanić.

AJ

Foto; Platforma Obywatelska

Wideos Pratforma RP, platformawideo/Youtube.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: