Kaczyńskiego ucieczka od rozumu – kolejna 89 miesięcznica

2
1707

W pełnej policyjnych barierek Warszawie, odbyła się, tak zwana 89 smoleńska miesięcznica. Jak zwykle towarzyszyła jej kontrmanifestacja Obywateli RP, która zakłócona została przez działania pisowskiej policji politycznej.  Najważniejszym punktem miesięcznic jest przemówienie Jarosława Kaczyńskiego, cała reszta jest dodatkiem. Msza święta, kazanie jakiegoś biskupa, który zazwyczaj mówi od rzeczy, stworzyć ma alibi, pokazać, że niby to chodzi o  uroczystość, o rzekomo religijnym charakterze. Wystąpienia prezesa Jarosława Kaczyńskiego, faktycznego dyktatora Polski, mają charakter czysto polityczny.

Wystąpienie Kaczyńskiego w trakcie dzisiejszej już 89. miesięcznicy, pokazuje, że prezesowi kończy się koncept i tak na dobrą sprawę, nie ma on nic do powiedzenia.

Kaczyński jak zwykle wspomniał o pomnikach i o tym, że jesteśmy znacznie bliżsi poznania prawdy, niż 7 lat temu. To dzięki cierpliwości, która umożliwi nam zbudowanie IV Rzeczpospolitej, takiej Polski jakiej chcemy i pragniemy, poznamy także prawdę. Nikt nam nie narzuci woli z zewnątrz. Nawet jeśli zostaniemy sami w Europie, to będziemy tą wyspą wolności i tolerancji – grzmiał polski dyktator.

W trakcie dziwacznego apelu pamięci stwierdzono, iż katastrofa smoleńska była ostatnim aktem II wojny światowej. Słyszałem w życiu rozmaite brednie, ale ta o smoleńskim wypadku lotniczym, jako ostatnim akcie II wojny światowej plasuje się na liście bredni, na bardzo wysokiej pozycji.

Nie ma sensu tego więcej komentować. Miesięcznice z pisowskim kłamstwem smoleńskim, głoszonym przy znacznym poparcia polskiego Kościoła katolickiego, który coraz wyraźniej staje się sektą, nie mającą nic wspólnego z powszechnym Kościołem katolickim, są zjawiskiem żałosnym.

W gruncie rzeczy to przykry dzień, zaś miesięcznica z pamięcią o ofiarach tej niepotrzebnej katastrofy, której można było uniknąć, gdyby tylko, przestrzegano istniejących procedur, nie ma nic wspólnego.  To przykre i oburzające jak Kaczyński i jego polityczna szajka, zawładnęła pamięć o ofiarach tej katastrofy. Stworzyła własną smoleńską religię, ośmieszając przy okazji nas wszystkich. Przecież tylko idiota, może w te brednie uwierzyć. Ja wiem, że to banał, ale cóż zrobić każdego 10-tego?

Foto: TVN Warszawa – TVN24

Wideo: Magda W. PL/Youtube.com

2 Komentarze

  1. Panie Andrzeju,proponuje nieśmiało pójść za przykładem TVN24 i ignorować kacze ŚCIERWO toto nie ma nic do powiedzenia co mogło by zainteresować normalnych nie zakażonych pisuarowà agitkà ludzi.Oczywiście mogę sie mylić ale myśle że kierunek słuszny.

  2. Problem w tym, że Kaczyński nas nie ignoruje i zapowiada wyprowadzenie nas z Unii. Tym było jego miesięcznicowe wystąpienie. Moim zdaniem udawanie, że czegoś nie ma, nie rozwiązuje problemu.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: