Kłamca i tchórz Błaszczak zostaje

0
321

Sejm, jak łatwo można było przewidzieć  odrzucił wniosek PO o wotum nieufności wobec szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka. Głosowanie poprzedziła burzliwa debata, podczas której posłowie nawiązywali m.in. do tragicznej śmierci Igora Stachowiaka na komisariacie we Wrocławiu w maju 2016 r. – Panie prezesie Kaczyński, toleruje pan tych ludzi, którzy łamią prawo tak jak Błaszczak. Zapłacisz za to – powiedział w kierunku prezesa PiS Grzegorz Schetyna.

Mam nadzieję, iż przyjdzie czas, w którym Jarosław Kaczyński odpowie karnie za łamanie prawa. Zanim doszło do głosowania w Sejmie, zebrała się Komisja sejmowa zajmująca się wnioskiem o odwołanie Błaszczaka. Kłamca i tchórz Błaszczak nie przyszedł na posiedzenie Komisji, gdyż najwyraźniej bał się odpowiadać na pytania posłów dotyczące zabójstwa Igora Stachowiaka przez policjantów we Wrocławiu i wielu innych pisowskich afer.

Polska policja coraz częściej staje się policją polityczną.  Policjanci kłamią, łamią prawo, czyn ią to na polecenie Mariusza Błaszczaka. Jednak szefem bandy, jej hersztem jest Jarosław Kaczyński i dlatego Grzegorz Schetyna ma rację mówiąc do Kaczyńskiego – zapłacisz za to.

Od opozycji oczekujemy też w tym zakresie konkretnych propozycji. Polacy powinni wiedzieć jakie zmiany w służbach mundurowych zamierza przeprowadzić antypisowska opozycja.

Pozostawienie Błaszczaka na stanowisku, notorycznego kłamcy nie tylko w sprawie Stachowiaka, ale także na przykład w sprawie pamiętnej kraksy limuzyny premier Beaty Szydło, pokazuje nędzę moralną PiS. Partia ta rządzi już tylko zdzięki kłamstwom, dzięki takich partyjnym naganiaczom, intelektualnym kreaturom jak Mariusz Błaszczak.

Foto: WP Wiadomości

Wideo: Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: