Kłamstwa ministra Błaszczaka

4
215

Coraz więcej wiemy na temat wypadku premier Szydło. Ministerstwo Błaszczaka stało się ministerstwem kuglarstwa.  Błaszczaka  można oskarżyć  u utrudnianie śledztwa.  Minister Błaszczak kłamie świadomie. Nie wiemy dlaczego nie zgrano nagrań danych z samochodów pierwszego i trzeciego rządowej  kolumny.

Okazuje się, że kolumna premier Szydło jechała z prędkością ponad 90 kilometrów na godzinę.  Błaszczak oszukiwał opinię publiczną, twierdząc, że było to 50 kilometrów na godzinę.

Kolejne kłamstwo Błaszczaka, dotyczy czasu pracy kierowców BOR. Czas pracy liczy się od momentu pobrania broni, przez funkcjonariusza BOR. Ten czas pracy został znacznie przekroczony.

Limuzyna została zakupiona za 2.5 miliona złotych, kilka miesięcy wcześniej.  Po dwóch miesiącach użytkowania samochód został rozbity. Pokazuje to szacunek rządu PiS do publicznych pieniędzy.

Platforma Obywatelska złożyła zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Błaszczaka. Błaszczak dołączył do grona polityków PiS, którzy pewnie postawieni zostaną przez Trybunałem Stanu, gdy w Polsce przywrócona zostanie praworządność.

Blaszczak już tuż po wypadku miał gotowy przebieg zdarzenia natychmiast znalazł winnego, młodego kierowcę. Dzisiaj okazuje się, że przebieg zdarzenia był zupełnie inny, a Błaszczak kłamał od samego początku.

Foto: The News.pl

Wideo: platformawideo/ Youtube.com

4 Komentarze

  1. I co w tym dziwnego, że Błaszczak kłamał?? Błaszczak świadomie i dobrowolnie jest podwładnym i wspólnikiem Jarosława Kaczyńskiego. A Jarosław Kaczyński jest klinicznym psychopatą, a co za tym idzie patologicznym kłamcą. Tylko drugi kłamca może współpracować z Kaczyńskim, i tylko drugiego kłamce Kaczyński może uczynić bliskim podwładnym. Kaczyński , na szczęście, jeszcze nie jest drugim Hitlerem, czy Stalinem i odmowa bycia sługa tego psychopaty Kaczyńskiego, nie grozi natychmiastowym zesłaniem do obozu koncentracyjnego. Ciągle jest to dobrowolna służba u tego psychopaty i żaden uczciwy człowiek, na prace u Kaczej Kanali się nie zgodzi. Dużo gorzej mają chłopcy z BORu, nie wiem jak są dobierani, ale wykazanie się uczciwością oznacza wyrzucenie z pracy. Z pracy na którą się zdecydowali, gdy jeszcze psychopata nie był ich Naczelnikiem

  2. Zgadzam się z tymi głosami, ktore postulują, aby dopisać Błaszczaka do listy osób, które będą odpowiadac karnie za swoje przestępstwa. Po przywróceniu w Polce praworzadności Błaszczak trafi do więzienia.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: