Kolejny tydzień Na Wspólnej

0
147
NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL

Darek idealnie zaplanował swoje oszustwo. Instruuje klientkę, jak ma kłamać przed sądem. Kiedy wszystko jest już dogadane, pozostaje jedna kwestia. Kto sfałszuje podpis zmarłego stryja pod wielomilionowym testamentem? Widząc, że klientka nie daje rady, Żbik decyduje się osobiście sfałszować podpis. Czy poniesie konsekwencje swojego czynu? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 28 – 31 sierpnia o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

W drzwiach mieszkania Romana staje jego brat! Poruszony Antoni tłumaczy, że musiał zobaczyć Hoffera. Roman jest ogromnie wzruszony. Kiedy okazuje się, że brat jest bogatym biznesmenem, Hoffer w panice stara się ukryć paczkę żywnościową, którą dla niego szykował. Wkrótce Antoni prosi Romana, żeby zawiózł go na grób ich ojca. Na cmentarzu wyznaje bratu, jak bardzo on i jego matka zostali skrzywdzeni przez ojca, który ich porzucił…

Z kolei Tosia dostaje wiadomość od Jaśka. Jej ukochany z Internetu jest dziś w Warszawie i proponuje spotkanie. Kiedy dziewczynka chce wyjść na miasto, zatrzymuje ją Zuza – przecież miała się uczyć. Tosia wpada w szał – Hofferowa słyszy słowa, których nigdy nie zapomni. Dzień później rodzice są wciąż wstrząśnięci zachowaniem Tosi. Dziewczynka przeprasza Zuzę za bardzo obraźliwe słowa. Kiedy Hofferowie zastanawiają się, czy wybaczyć Tosi, ta wyżywa się na Uli, bo to ona doniosła na nią do rodziców.

Tymczasem Elżbieta cały czas nie może pogodzić się z tym, że nie będzie miała dzieci. Marta podsuwa Igorowi namiary na profesora Rolskiego – ginekologa od zadań specjalnych. Jednak Marcinkowa nie chce słyszeć o wizycie u specjalisty. Wieczorem kobieta dostaje dramatyczny telefon – matka jej byłego męża miała wylew. Następnego dnia Ela odwiedza matkę Marcinka w szpitalu. Mężczyzna dziękuje jej za opiekę nad matką i prosi ją, by wybaczyła mu, że wsadził ją do więzienia! W tym samym momencie Igorowi udaje się dostać do profesora Rolskiego. Czy zgodzi się poprowadzić ciążę Elżbiety? Zachęcamy do oglądania kolejnych odcinków „Na Wspólnej” w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: