Kolejny tydzień Na Wspólnej

0
126

Czy Danka straci pracę i męża? Jakie będą skutki choroby Michała? Czy Elizie uda się ukarać gwałciciela? Na kolejne odcinki serialu „Na Wspólnej” zapraszamy od poniedziałku do czwartku 26 lutego – 1 marca o godzinie 20.05 (CST – Chicago) i 21.05 (EST – Nowy Jork) do ITVN.

Przyjaciele Elizy umieszczają na stronie jej firmy filmik z próby gwałtu Huberta. Wszyscy liczą na to, że szefowie Majewskiego dowiedzą się, że zatrudniają gwałciciela. Jednak mężczyzna szybko kasuje nagranie i zachowuje się, jak gdyby nic się nie stało – ostro rozstawiając pracowników po kątach. Hubert zastyga z przerażenia dopiero, kiedy w drzwiach staje wściekły szef wszystkich szefów, Koskinen w towarzystwie Elizy.

Tymczasem Roman ostro krytykuje Marka. Jak mógł zachować się tak nierozsądnie i wplątać się w romans z Natalią? Teraz – kiedy dziecko Zimińskiego jest w drodze – mężczyzna musi powiedzieć żonie prawdę. Jednak spanikowana Natalia wciąż wydzwania do Marka, który zapomniał wziąć telefon z domu. W końcu Popławska wysyła mu alarmującego sms-a – źle się czuje i jedzie do szpitala. Wiadomość czyta zaintrygowana Danka.

Z kolei Kasia przyznaje się Joannie – na zaliczenie oddała cudzy projekt. Za to została wyrzucona ze szkoły w Madrycie. Dziewczyna jest załamana, po południu idzie się upić z Niną i Alą. W nocy, kiedy potrzebuje pomocy, zostaje wezwany Dominik. Skacowana Kasia budzi się w mieszkaniu chłopaka, który jeszcze raz próbuje prosić ją o wybaczenie. Bergówna jest jednak nieprzejednana – wychodzi trzaskając drzwiami.

Natomiast Michał zostaje wypisany ze szpitala. W domu czeka na niego wspaniałe przyjęcie. Brzozowski jest jednak zdenerwowany i niepewny siebie. Jego problemy z pamięcią są coraz bardziej dotkliwe. Kiedy kolejnego dnia Brzozowski ma odebrać Ignasia ze szkoły, żeby nie zapomnieć, nagrywa sobie przypomnienie na dyktafonie. Niestety, sprzęt się psuje i mężczyzna zapomina o synku.

Więcej informacji na itvn.pl

TEKST TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: