Korupcja zagości Na Wspólnej?

0
156
NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL 3(3)

Ostrowski jest bardzo poirytowany awarią sprzętu na swoim oddziale, przez co odwoływane są kolejne operacje. Nieoczekiwanie do ordynatora przychodzi przedstawiciel z ofertą nowego sprzętu medycznego. Na początek współpracy handlowiec proponuje Ostrowskiemu darmowe, dwutygodniowe szkolenie w Miami na Florydzie! Czy lekarz przyjmie tę ofertę? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 23 – 26 października o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Matka Jakuba namawia Elżbietę, żeby przyjęła spadek i zrobiła dobry użytek z pieniędzy. Ela się decyduje – postawi na nogi fundację, którą niegdyś kierowała. Spadek po Jakubie przeznaczy na potrzebujące dzieci. Igor ostrzega ukochaną, że te miliony ściągną na nich kłopoty. Nowak nie wie w jaki sposób powstrzymać partnerkę. Dzięki podsłuchowi ukrytemu w maskotce Julki, o decyzji Elżbiety dowiadują się gangsterzy. Natychmiast postanawiają porwać córkę Nowaka!

Natomiast Sandra z Michelem są bardzo podekscytowani – wyszła ich płyta i dziś mają udzielić wywiadu dziennikarce muzycznej! Kobieta – umówiona przez Hebla – wychwala młodych artystów, dopóki na jaw nie wychodzi, że nawet nie słyszała ich płyty. Sandra i Michel krytykują jej nieprofesjonalne zachowanie. Jaką ocenę da im obrażona dziennikarka? Tymczasem Elizę czeka spotkanie z nowym szefem. Niestety, przed wejściem do biura dziewczyna zostaje bez części garderoby! Ale najgorsze dopiero przed nią…

Z kolei Danka wyjeżdża do chorej matki, a Marek wciąż myśli o pocałunku z Natalią. Popławska wyznaje, że liczy na jego odwiedziny. Przez cały dzień Marek jest bardzo rozkojarzony. Czy potrafi się oprzeć takiej pokusie? Kolejną noc mężczyzna spędza z Natalią! Kiedy dzwoni do niego Danka, kochanka prosi żeby ten nie odbierał. Niespodziewanie, Zimińska wraca do Warszawy. Czyżby się czegoś domyślała?

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: