Przypominamy, Kosecki, Podbrożny , Nowak na jubileuszu Chicago Fire

1
1735

Chicagowski Klub Chicago Fire powstał 8 października 1997 roku. Wkrótce obchodzić będziemy 20-lecie istnienia klubu. Chicago Fire wrósł w krajobraz Wietrznego Miasta, do czego przyczynili się także, jego wierni polonijni kibice, goszczący na stadionie Fire z wielką „sektorówką”.

To wspaniałe, że Chicago Fire posiada kibiców, którzy czują więź ze swoim klubem, organizując jubileuszowe  obchody, na które przyjdzie wiele gwiazd, które niegdyś broniły barw Chicago Fire. Jak dowidzieliśmy się. przyjadą między innymi Christo Stoiczkow i Lubosz Kubik. Na obchodach nie może zabraknąć słynnego polskiego trójkąta. Będzie więc Jerzy Podbrożny i Roman Kosecki. Na 90% przyjechać ma także Piotr Nowak, przez wiele lat jedna z podpór Chicago Fire. Nowak nie jest już trenerem Lechii Gdańsk, ale na jubileusz Fire przyjedzie

Piotr Nowak, jeśli wpadnie to jak po ogień, gdyż przecież gra Ekstraklasa, zaś Lechia rozpoczęła sezon niestety, poniżej oczekiwań. Wierzę jednak, że Piotr Nowak dysponujący ogromnym doświadczeniem, wyniesionym z Niemiec i USA poradzi sobie znakomicie i Lechia włączy się jeszcze do walki o najwyższe piłkarskie trofea. Gdański klub zasługuje na to.

Jubileuszowe uroczystości odbędą się w:

Chicago Cultural Center

8 października w godzinach od 6 PM do 10 wieczorem

78 E Washington St, Chicago, IL 60602

Jeżeli ktoś pragnie wybrać się na uroczystość to ostatnie już bilety można kupić tutaj:

https://section8.ticketleap.com/20thanniversary/

Foto: Uncle Mike’s Musings

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: