Kryminał Na Wspólnej

0
182
Foto TVN Radek Orzeł

Nadchodzący tydzień przyniesie bohaterom serialu „Na Wspólnej” stresujące chwile. W najbliższych odcinkach, na które zapraszamy Państwa od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork), dojdzie do porwania, wypadku samochodowego i padną strzały. Tego nie można przegapić!

Szef Roberta spotyka się z Izabelą – informuje ją, że policja zamierza wprowadzić do jej klubu swojego człowieka. Brzozowska ma go zatrudnić jako trenera. Iza nie zauważa, że do lokalu, w którym rozmawiają, wchodzi narzeczona Hajduka, która chwile później donosi gangsterowi, że Iza jest zdrajczynią. Następnego dnia Hajduk zajeżdża drogę idącej do pracy Brzozowskiej, „zaprasza” ją do auta, wyrzuca przez okno jej telefon i wywozi ją na jakieś odludzie. Tam Iza przyznaje się, że donosiła na niego policji. Gangster wpada w szał – wyciąga broń i przystawia Brzozowskiej do głowy. Pada strzał!

Stresujące momenty przytłoczą również Kasię, która bierze leki uspokajające – tak potwornie denerwuje się przed pracą. Kiedy do lokalu wpada na kawę Żbik, kierowniczka – widząc, że to znajomy Kasi – natychmiast rozkazuje jej sprzątnąć kuchnię. Bergówna bezceremonialnie rozprawia się z szefową – tyranem. Po tym incydencie zaczyna szukać nowej pracy. Niespodziewanie, dzwoni do niej Darek i proponuje pomoc. Żbik zaprasza ją do samochodu i wywozi gdzieś za Warszawę. Kasia jest spanikowana – żąda, żeby Darek natychmiast ją wypuścił.

Z kolei Zuza zabiera Ulę na policję – dziewczynka ma być przesłuchiwana przez policyjnego psychologa. Niestety, Hofferowa nie zostaje wpuszczona. Podczas inwigilacji Ula kompletnie się rozsypuje psychicznie. Zdesperowany Kamil łamie zakaz i pojawia się na chwilę w domu, żeby pocieszyć i mocno przytulić córkę. Po jego wyjściu Ula wymyka się z domu i jedzie do biologicznej matki. Spotyka Sylwię pijaną przed blokiem. Chce zaciągnąć ją na komisariat i zmusić do odwołania oskarżeń przeciw Kamilowi. Ligocka odpycha córkę – ta wpada pod nadjeżdżający samochód.

Tymczasem Kinga zwierza się Basi – znalazła Michała, ale ten już zdążył ją zdradzić. Brzozowska nie chce go już znać. W pracy czeka ją kolejna przykrość – Maciek bez konsultacji zatrudnił nowego pracownika. Przystojny Bartek od razu ma u szefowej „pod górkę”. Rozgoryczona Kinga chce walczyć z nowym podwładnym, który okazuje jej zupełnie odmienne uczucia. W tym czasie Ignaś dostaje list od taty, w którym Michał wyjaśnia, dlaczego nie może wrócić do domu.

Więcej na itvn.pl

TEKST TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: