Macierewicz dwakroć przedziwny, całkiem nietykalny

9
7547

Już trochę artykułów-ekspertyz napisałem o roli Antoniego Macierewicza i jego towarzystwa w sprawie fałszowania dowodów smoleńskich. Jak wiadomo zawiadomiłem prokuraturę o przestępstwie zespołowym („wspólnie i w porozumieniu”) mającym na celu podjudzanie ludzi i dawanie paliwa Jarosławowi Kaczyńskiemu do jego chamskich i kłamliwych ataków przeciwko społeczeństwu i mnie osobiście.

Jak wiadomo już raz prokuratura okręgowa odmówiła wszczęcia śledztwa. Tym razem, po interwencji – znów krajowa przesłała do tejże okręgowej. Dziś otrzymałem zawiadomienie kolejne – tym razem od prokuratury rejonowej Warszawa Śródmieście, do której przesłała okręgowa. Jak poprzednio – żadnego uzasadnienia. Za to z metryczką formularza – „przedmiot: zakończenie sprawy”… Liczba znaków 486. Po prostu nie ma sprawy! Nawet nie wiadomo, czy to jacyś adekwatni fachowcy widzieli.

W związku z rozgrywającą się akurat sprawą ataku na Sąd Najwyższy minister Ziobro bardzo się oburzał na to, że sąd ten oddala 97 % spraw. Pisałem wielokrotnie, że oddalanie to jest mistrzowska konkurencja wszystkich instytucji i organizacji, z rządami i prezydentami, także dobrozmianowymi.

Zastępowały i zastępują one poważne działania w możliwym zakresie. Na ogól pisze się, że nic nie można, bo sądy są niezależne, albo daje urzędnikom, którzy wyraźnie nie rozumieją o co chodzi. I to wszystko, mimo wielkich słów o pomaganiu obywatelowi i nowych czasach, naznaczonych dobrą zmianą. Dla Polaków ma to wszystko być.

Jak wiadomo wykazałem jak działa Antoni Macierewicz i jego grupa – obecnie za nasze pieniądze. Jest to działanie na szkodę społeczeństwa, produkujące absurdalne i kłamliwe historie. Służą one do judzenia przeciwko wymyślonym wrogom Kaczyńskiego. Jednocześnie dorabia się do tego bajki patriotyczno-religijne oraz moralizatorskie, sugerujące, że wszyscy inni to komuna i złodzieje. Podczas wtorkowej awantury w Sejmie Jarosław Kaczyński wkroczył na mównicę pozaregulaminowo krzycząc do posłanki Gasiuk-Pihowicz: won (to by się zgadzało ze znanym powiedzeniem Lecha – spieprzaj dziadu). Ponieważ jemu marszałek nie wyłączył mikrofonu, jak innym naruszającym regulamin – zaczął rzucać oskarżenia, które przejdą do historii polskiego parlamentaryzmu. Zamordowaliście go – krzyczał pełen emocji. Wiem, że boicie się prawdy (wyraźne nawiązanie do działalności Antoniego Macierewicza). Ale nie wycierajcie sobie mord zdradzieckich pamięcią mojego świętej pamięci brata. Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami. Jarosław Kaczyński chce wmawiać społeczeństwu, że bliźniakom należą się jakieś szczególne względy, a prawda to to, co on sam z Macierewiczem wykombinowali.

Następnego dnia został przywitany oklaskami swoich stronników, a posłowie Suski, Brudziński i inni zajęli się rozmywaniem znaczenia nocnych wydarzeń. Po prostu biedny Człowiek Wolności i jego brat byli krzywdzeni i Jarosław Kaczyński miał prawo powiedzieć kilka delikatnych słów prawdy. To także są skutki fałszowania dowodów smoleńskich przez Antoniego Macierewicza. Jest to demolowanie Polski i ubliżanie każdemu, kto nie zgłupiał wg wskazań Prezesa.

W Sejmie poseł Kaczyński pańskim gestem (oni są ludzkimi panami, jak rzekł kiedyś!) przywołał przechodzącego posła Zembaczyńskiego (Nowoczesna). Ten podszedł i zapytał dlaczego Kaczyński wszystkich obraża. Prezes powtarzał tylko: oni – z PO – będą siedzieć za to wszystko. Tak to biedny Kaczyński przeżywa okrzyki opozycji, że oni będą siedzieć, jeśli tak będą postępować, niszcząc opolska demokrację. Zemścił się i tak ten przywódca narodu.

Co go spotyka takiego strasznego? Reakcja na jego bezczelne, chuligańskie zachowanie i brak szacunku dla innych. Celowo robi tak, żeby na chama przeprowadzić swoje widzimisię. Celowo wmawia bzdury smoleńskie, produkowane przez Antoniego Macierewicza. Z postępowania niezależnej (jak wszystko) prokuratury wynika, że działanie Kłamczyńskiego i Macierewicza są dobre i służą społeczeństwu choć są tylko powodem awantur.

Chamskie, ubliżające także mnie, wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego oskarżającego o zamordowanie brata było kolejnym, po wystąpieniu Kownackiego – o krwi na rękach. Cytaty z Lecha Kaczyńskiego, jak pisaliśmy, budzą wściekłość, bo nie pasują do manipulacji. Jakakolwiek krytyka Lecha ma wykluczać przywoływanie jego działań i słów niezgodnych z działaniami Jarosław, bo ten wpadnie w furię, terroryzując naród! Najciekawsze są wypowiedzi o tym, że opozycja nie powinna się odwoływać do dorobku Lecha Kaczyńskiego, bo go zwalczała. Jest to zaiste śmieszne. Kaczyński nie rozumie, że przywoływanie cytatów z Lecha wynikło wprost z jego zachowania wspieranego przez Antoniego Macierewicza. Otóż chce on upamiętniać swojego brata na chama, jak Związek Radziecki Armię Czerwoną, jednocześnie postępując wbrew jego poglądom!!!

Ci ludzie zupełnie lekceważą, co piszę jako ekspert, podobnie jak prokuratura. Policja zatrzymuje ludzi pod błahymi pretekstami, a prokuratura wdraża śledztwa podobnie na podstawie publikacji prasowych, natomiast dobrze udokumentowane opinie publikowane od lat – wykazujące szkodliwość działań Ministra – nie robią na niej wrażenia. Prokuratura nie umie ustalić prawdy?

Jak się okazuje takie to przepisy są, że nie podaje się żadnego uzasadnienia takich decyzji, powiadamiając „sekretariatowo”, że odmówiono wszczęcia dochodzenia. Przypominamy, że sam Antoni Macierewicz twierdził, w ramach pozorowania demokratycznego państwa prawa, że obywatel ma obowiązek zgłaszać nieprawidłowości. Efektem tego, okazuje się, człowiek, jak zawsze, zostanie spławiony i pozostawiony z domysłami. Jak to jest możliwe, że tak dobrze wykazane złe postępowanie nie zostało wykorzystane. Po co w ogóle się narażać i zgłaszać, skoro nawet opinie eksperckie nie są niczym ważnym gdy w grę wchodzi kluczowy minister? Tak kluczowy, że PIS kłamało, że nie będzie on ministrem, żeby niewłaściwą osobę na to stanowisko wsadzić. Ja naprawdę wiem, że eksploatyka i inżynieria eksploatacji nie są powszechnie znane, ale w końcu prokuratury i sądu muszą się tego nauczyć, jeśli chcą sprawiedliwie traktować obywateli i chronić społeczeństwo przez łajdackimi nieraz działaniami.

Jednocześnie ludzie ci występują jako naprawiacze prawa i moralizatorzy katoliccy. Wykazując podobne kwalifikacje. Jedynie pokrzykując, że to należy się Polakom, bo wy – totalna opozycjo – przez osiem lat nic nie zrobiliście. Demokracja („jedna z najlepszych w Europie”) jest zaznaczona zdaniami o tym, że każdy może demonstrować. Potem się robi wszystko, żeby znaczenie tego zniweczyć i atakować demonstrantów słownie i policyjnie. Chaos myślowy aż nadto widoczny. Jednym z ważnych elementów inżynierii eksploatacji jest są właśnie dochodzenia po wszelkich wypadkach, katastrofach i naruszeniach prawa.

RAFAŁ WODZICKI, ekspert eksploatacji

Progress for Poland: Pan kłamie i obraża mnie panie Kaczyński J.!

9 Komentarze

  1. Książka p. Piątka na temat powiązań p. Macierewicza powinna trafić do szefów NATO!To co znajduje się na jej stronach jest porażająca i to dlatego powinna być znana jako ostrzeżenie!

  2. Oto bzdurna animacja Macierewicza reklamowana jako pierwsza pokazująca. Oczywiście niczego ona nie pokazuje prócz bredni. Jest fałszywym dowodem, co to go prokuratura nie może zauważyć. Ponieważ na moje prośby o pomoc w zrobieniu animacji prawdziwej nikt nie odpowiedział – będzie to funkcjonować jako szczyt mądrości. Nawet cytowane tu zeznania ludzi pokazują, że to nieprawda wszystko. Animacja jest dowodem jak to za pomocą technik komputerowych można udawać, że to naukowe. Hańba takim naukowcom… Nieprawdą jest, że to pokazuje 8 ostatnich sekund. najważniejsze jest pominięte, aby pokazać swoje obsesje wybuchowe. https://www.youtube.com/watch?v=Ff44S-6Cu_c

  3. Jestem prostym górnikiem,ale o tyle orientuję się że aby odpalić trotyl to musi powstać iskra,aby była iskra to musi być detonator.Detonator to urządzenie metalowe.Jedyną osobą,która nie przechodziła przez wykrywacz metali był Lech Kaczyński.pozostałe 95 musiało przejść.Konkludując to L.Kaczyński był kamikadze.Trotyl jak i mąka są materiałami,które się palą,a po podłączeniu spłonki i zastosowaniu detonatora staje się materiałem wybuchowym.

  4. W związku z dzisiejszym nakazaniem przez sąd kontynuowania śledztwa w sprawie “Sali Kolumnowej” można wskazać Nowoczesna i Platforma Obywatelska, czy każda inna siła polityczna czytająca powyższe mogłyby zaskarżyć także tę sprawę. Widać jednak rzecz jest za trudna dla nich… Albo może im się nie chce? Może chcą, żeby Macierewicz był bezkarny?

  5. Takie pytanie czy zgłoszenie do prokuratury na prokuraturę która tego nie podjęcia śledztwa dokonała z tego artykułu będzie. Coś tu śmierdzi brakiem niezależności właśnie brak niezależności może mieć swój może korupcyjny powód

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: