Macierewicz działa na rzecz Anodiny

6
215

 

Polska do raportu Rosyjskiego MAK przedstawiła 160 uwag. W przestrzeni publicznej funkcjonował także raport Komisji Laska. Obecnie Antoni Macierewicz z przestrzeni publicznej, wycofał raport Laska i obecnie jedyny raport funkcjonujący w przestrzeni publicznej, to raport rosyjskiego MAK. To osiągnięcie Antoniego Macierewicza. Polska spowodowała, że raport rosyjski jest jedynym jaki funkcjonuje publicznie, do jakiego w każdej chwili ma dostęp opinia międzynarodowa.

Powstaje uzasadnione pytanie, w czyim interesie działa Antoni Macierewicz. Czy jest on rosyjskim agentem, którego celem jest doprowadzenie  do sytuacji,  gdy rosyjski dokument będzie jedynym? To co od lat czyni Antoni Macierewicz w sprawie katastrofy smoleńskiej to celowe sabotowanie przyczyn jej wyjaśnienia. Polska dysponowała raportem przygotowanym przez naszych najlepszych naukowców, dokument wycofano. Komisja Macierewicza niczego nie przedstawiła, jej prace spowijają opary absurdu.

Skoro polski raport wycofano można domniemywać, iż polska komisja sabotażu smoleńskiego pracuje wyłącznie na rosyjskich dokumentach. Czy tak jest? Posłowie PO wystosowali w tej sprawie zapytanie do premier Szydło.

Pytania posłów PO, słuszne, zasadne mają raczej retoryczny charakter, gdyż Macierewicz od dawna sabotuje wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej, opowiada bajki na ten temat, brednie, kłamstwa.

Foto: SE.pl

Wideo: platformawideo

6 Komentarze

  1. Nie wątpię, że w końcu inspiracją tego działania był nasz tekst poświęcony zawiadomieniu do Prokuratory Krajowej, na które żadnej odpowiedzi nie ma: http://progressforpoland.com/zawiadomienie-o-popelnieniu-przestepstwa/
    Nadal też przyzwala się na skandaliczne wystąpienia mocodawcy premier Szydło, którym też poświęciliśmy analizę:
    http://progressforpoland.com/pan-klamie-obraza-mnie-panie-kaczynski-j/
    Prawdziwe, niezależne analizy katastrofy można znaleźć też u nas.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: