Monday , 22 May 2017

Home » Home » Opinie » Macierewicz działa na rzecz Anodiny

Macierewicz działa na rzecz Anodiny

March 14, 2017 10:10 am by: Category: Opinie 6 Comments A+ / A-

 

Polska do raportu Rosyjskiego MAK przedstawiła 160 uwag. W przestrzeni publicznej funkcjonował także raport Komisji Laska. Obecnie Antoni Macierewicz z przestrzeni publicznej, wycofał raport Laska i obecnie jedyny raport funkcjonujący w przestrzeni publicznej, to raport rosyjskiego MAK. To osiągnięcie Antoniego Macierewicza. Polska spowodowała, że raport rosyjski jest jedynym jaki funkcjonuje publicznie, do jakiego w każdej chwili ma dostęp opinia międzynarodowa.

Powstaje uzasadnione pytanie, w czyim interesie działa Antoni Macierewicz. Czy jest on rosyjskim agentem, którego celem jest doprowadzenie  do sytuacji,  gdy rosyjski dokument będzie jedynym? To co od lat czyni Antoni Macierewicz w sprawie katastrofy smoleńskiej to celowe sabotowanie przyczyn jej wyjaśnienia. Polska dysponowała raportem przygotowanym przez naszych najlepszych naukowców, dokument wycofano. Komisja Macierewicza niczego nie przedstawiła, jej prace spowijają opary absurdu.

Skoro polski raport wycofano można domniemywać, iż polska komisja sabotażu smoleńskiego pracuje wyłącznie na rosyjskich dokumentach. Czy tak jest? Posłowie PO wystosowali w tej sprawie zapytanie do premier Szydło.

Pytania posłów PO, słuszne, zasadne mają raczej retoryczny charakter, gdyż Macierewicz od dawna sabotuje wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej, opowiada bajki na ten temat, brednie, kłamstwa.

Foto: SE.pl

Wideo: platformawideo

Related Posts

Komentarzy (6)

 • Rafał Wodzicki

  Nie wątpię, że w końcu inspiracją tego działania był nasz tekst poświęcony zawiadomieniu do Prokuratory Krajowej, na które żadnej odpowiedzi nie ma: http://progressforpoland.com/zawiadomienie-o-popelnieniu-przestepstwa/
  Nadal też przyzwala się na skandaliczne wystąpienia mocodawcy premier Szydło, którym też poświęciliśmy analizę:
  http://progressforpoland.com/pan-klamie-obraza-mnie-panie-kaczynski-j/
  Prawdziwe, niezależne analizy katastrofy można znaleźć też u nas.

 • Teresa

  Zawsze przekonywałam, że Macierewicz to rosyjski agent.

 • ania

  Na rzecz Adoniny to dzialal Tusk !!

  • Rafał Wodzicki

   Jest to oczywista nieprawda. Propaganda PIS tak twierdziła. Radzę przeczytać, co napisałem na ten temat w Progresie, a nie powtarzać tego typu oskarżenia.

 • Teresa

  Co za brednia? A niby w jaki sposób? Rosyjskim agentem w polskim rządzie jest Macierewicz

 • ania

  W 2010 roku byl towarzysz Tusk. Zapomnialas Teresa?

Dodaj Komentarz

scroll to top
stat4u

site keywords: opinie chicago, wydarzenia chicago, fakty chicago, wiadomosci chicago, polonia chicago