Macierewicz i jego eksperci na wyższym poziomie kłamstwa smoleńskiego

3
1409

Posłowie Platformy Obywatelskiej Marcin Kierwiński, Cezary Tomczyk, Joanna Kluzik-Rostkowska i były wiceszef MON Czesław Mroczek  odwiedzili Wojskową Akademię Techniczna,  gdzie zapoznali się z wynikami prac prowadzonych na tej uczelni dotyczącymi katastrofy smoleńskiej. Chcieli porównać wyniki badań WAT z tym co prezentowano w pamiętnym filmie  zaprezentowanym przez podkomisję Macierewicza.

W efekcie wizyty posłowie zdecydowali się złożyć zawiadomienie do prokuratury, o możliwości popełnienia przestępstwa przez tak zwaną podkomisję badającą przyczyny katastrofy smoleńskiej.

Posłowie doszli do wniosku, iż wyniki badań prowadzonych na VAT zostały zmanipulowane, dokonano oszustwa intelektualnego, tak aby wyniki rzekomo wspierały absurdalne wnioski Antoniego Macierewicza i jego  tak zwanych ekspertów.

Doskonale to pokazuje, iż Polacy, od lat karmieni są przez Antoniego Macierewicza kłamstwem smoleńskim.  Katastrofa ta wykorzystywana jest politycznie do oczerniania przeciwników politycznych, ludzi, którzy nie dają się omamić kłamstwom Macierewicza i jego tak zwanych ekspertów.

W trakcie ostatniej miesięcznicy prezes Jarosław Kaczyński otwarcie mówił, iż osoby nie podzielające urojeń Macierewicza, reprezentują interes obcych mocarstw.

Co charakterystyczne: Bardzo charakterystyczne jest to, że Wojskowa Akademia Techniczna nie chce odnieść się do tej manipulacji. Państwo z którymi wczoraj się spotkaliśmy, powiedzieli, że nie będą interpretowali tego, co z ich badaniami zrobiła podkomisja smoleńska – zaznaczył Kierwiński. To w jakiś sposób naturalne. WAT podlega Antoniego Macierewiczowi, to wyklucza rzeczową dyskusję. Naszym zdaniem oddaje to polską rzeczywistość pod rządami PiS.

Antoni Macierewicz jednak dla uwiarygodnienia swoich absurdalnych tez posłużył się kłamstwem. Wyniki badań, na które powoływał się Macierewicz prowadziły do innych konkluzji. Macierewicz i jego eksperci weszli na wyższy poziom kłamstwa. Obecnie jak potrzeba fałszują wyniki badań, na które się powołują. Fakty nie pasują tym gorzej dla faktów.

Kłamstwo smoleńskie jest ważnym elementem pisowskiej ideologii. Wokół tego kłamstwa PiS organizuje zmanipulowanych ludzi, kłamstwo smoleńskie jest ważnym elementem używanym dla oczerniania niewygodnych polityków, czy osób, które nie dały się PiS-owi zmanipulować.

Ciekaw jestem reakcji prokuratury na to zawiadomienie. Oczywiście nie spodziewam się rewelacji. Prokuratura Ziobry jest dzisiaj narzędziem władzy. Pozbawiona niezależności posłusznie wykonuje nawet najbardziej absurdalne polecenia,  otrzymywane polecenia.

Więcej na ten temat w materiale wideo z konferencji prasowej posłów, którzy odwiedzili WAT.

AJ

Foto: NaTemat

Wideo: platformawideo

3 Komentarze

    • Zachęcamy do pisania komentarzy dotyczących danego artykułu, a nie rzucania “a u was biją…”, żeby obronić grupę Macierewicza. Niniejszy materiał jest kontynuacją naszych działań. Opublikowaliśmy przez lata bardzo dokładne materiały na ten temat. Nasze złożenie doniesienia o przestępstwie fałszowania dowodów w celu wywoływania awantur społecznych było pierwsze.

    • A czy pan Konrad M. pełni jakąś funkcje publiczną? Jest ministrem? posłem?
      Poza tym jest skazany nieprawomocnie, czyli jest takim samym przestępcą jak Mariusz Kamiński. Aha, jak nazywał się ten poseł PiS, który maltretował, wyzywał swoją żonę?

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: