Macierewicz musi odejść

8
474

Politycy PO zaapelowali do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o zdymisjonowanie Antoniego Macierewicza, o uwolnienie Polaków od tego szkodnika. Politycy PO przypomnieli, iż Macierewicz odpowiedzialny jest za wstrzymanie modernizacji polskiej armii, za dymisję kilkudziesięciu najważniejszych dowódców w Wojsku Polskim. Obecnie dochodzą informacje, o odchodzeniu z wojska, żołnierzy jednostki GROM.

Każdego dnia Macierewicz czyni szkody w polskim wojsku. Polska armia pozbawiona została głowy, Macierewicz w tych niebezpiecznych czasach, swoimi działaniami wystawia Polskę na niebezpieczeństwo. Działania Antoniego Macierewicz powodują, że Polska traci wiarygodność, na arenie międzynarodowej, traci na znaczeniu w NATO.

Nie istnieje  żadna sprawa Misiewicza. Nie byłoby sprawy Misiewicza, bez Antoniego Macierewicza. To on stał za awansami, za stanowiskami tego młokosa. Misiewicz był powolnym narzędziem Misiewicza.

Politycy PO dają prezesowi Kaczyńskiemu siedem dni na  zdymisjonowanie Macierewicza, jeżeli  to nie  nastąpi złożą kolejny wniosek o jego odwołanie. Najlepiej byłoby jednak, gdyby prezes sprezentował Polakom święta wolne od Macierewicza.

Więcej na ten temat w zapisie wideo z konferencji prasowej jaka odbyła sie na ten temat w Sejmie.

Foto: Wykop

Wideo: platformawideo/Youtube.com

8 Komentarze

 1. Nie musi, ma p. Berczynskiego, ktory sam przyznaje, ze to on zablokowal kupno Caracali dla wojska i pisze o sobie, ze w krotkim czasie zrobil kariere w USA . Cytuje zainteresowanym jego krotki zyciorys”
  Wacław Berczyński?
  Berczyński był przedstawiany jako doświadczony konstruktor z działu wojskowo-kosmicznego firmy Boeing (jest emerytowanym principal staff engineerem tego koncernu) i NASA, a także doradca Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO) i Departamentu Obrony USA. Był assistant professorem Uniwersytetu Concordia w Montrealu. Pracował też jako specjalista przy konstruowaniu samolotów w Canadair (obecnie Bombardier). Specjalizuje się w materiałach kompozytowych.

  70-letni Berczyński jest absolwentem Politechniki Łódzkiej, gdzie od 1969 r. pracował w katedrze mechaniki technicznej. Studiował też matematykę na Uniwersytecie Łódzkim. W 1978 r. obronił doktorat na podstawie pracy o metodzie elementów skończonych. W 2002 r. skończył też interdyscyplinarne studia inżynierskie na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

  Na Politechnice Łódzkiej był współzałożycielem “Solidarności”. W lutym 2013 r. wraz z trzema innymi naukowcami współpracującymi z parlamentarnym zespołem smoleńskim – Grzegorzem Szuladzińskim, Wiesławem Biniendą i Kazimierzem Nowaczykiem – otrzymał tytuł Człowieka Roku “Gazety Polskiej”.

  Berczyński brał udział w organizowanych przez zespół parlamentarnych konferencjach naukowych poświęconych katastrofie.”

  • Ciekawe co Ty robisz zawodowo, może jesteś siostrą Kaczyńskiego z nieprawego łoża, bo piszesz kompletnie od rzeczy. Ta sprawa może nie tylko pogrążyć Macierewicza, ale byłego pracownika firmy lotniczych z USA! P.Berczyński ma ciekawy życiorys z czasów PRL-u były członek PZPR i egzekutywy, ciekawe co jest jeszcze w IPN?

 2. Serdecznie pozdrawiam panią Anię. Wszystkiego najlepszego z okazji Zmartwychwstania Pana Jezusa. Alleluja i do przodu pani Aniu

 3. Serdecznie pozdrawiam panią Anię. Wszystkiego najlepszego z okazji Zmartwychwstania Pana Jezusa. Alleluja i do przodu pani Aniu !

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: