Marsz Wolności 2018

0
152

Nie bądź bierny. Nie stój z boku. Nikt tego za Ciebie nie zrobi! #MarszWolności 12 maja godz. 13.00 rondo de Gaulle’a! Chodź z nami!

Przez długie dekady po II wojnie światowej mogliśmy jedynie marzyć o prawdziwej wolności. Długo walczyliśmy, aby tę wolność odzyskać. Aż w końcu się udało! Odzyskaliśmy możliwość decydowania o swoim losie. Podejmowaliśmy strategiczne decyzje o przynależności do zachodnich struktur, jak NATO i Unia Europejska. Były to także wybory cywilizacyjne, opowiadaliśmy się za konkretnym system wartości, na którym zbudowana została jednocząca się Europa.

Niestety, tak to nie jest tak, że coś komuś,  jest dane raz na zawsze. Tak samo Wolność nie została nam dana raz na zawsze. O naszą  Wolność musimy dbać, musimy pielęgnować ją! Nie godzimy się na jej ograniczanie, reglamentowanie. Nie godzimy się z likwidacją zasady  trójpodziału władzy, nie godzimy się z wprowadzaniem państwa wyznaniowego.

Wierzymy, że maszerując razem będziemy lepiej słyszalni! Dlatego spotkajmy się razem na marszu wolności.  Niech nas będzie więcej niż rok temu, niech zobaczą ilu nas jest!  Nikt za nas tego nie zrobi, sami musimy zatroszczyć się o naszą wolność!

Foto: Skwer Wolności

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: