Misiewicz -⁠ Symbol partii “Panów”

0
298

Fakt zatrudnienia Bartłomieja Misiewicza w Polskiej Grupie Zbrojeniowej i jego zarobki to sytuacja, która pokazuje “upadek i erozję PiS” oraz bardzo silną pozycję szefa MON, Antoniego Macierewicza, który “wbrew Jarosławowi Kaczyńskiemu potrafi zrobić wszystko” – zwrócili uwagę posłowie Platformy Obywatelskiej na konferencji prasowej w Sejmie.

Były rzecznik prasowy MON i były szef gabinetu politycznego ministra Antoniego Macierewicza Bartłomiej Misiewicz został w poniedziałek pełnomocnikiem zarządu państwowej Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji w spółce. W środę media podały informację o gigantycznych zarobkach Misiewicza. Według gazet będzie on zarabiał 50 tysięcy zł miesięcznie za pracę na stanowisku pełnomocnika zarządu ds. komunikacji w PGZ i może liczyć na służbowy samochód.

Afera Misiewicza wzbudziła także strach w PiS. Misiewicz został zawieszony z prawach członka PiS, zaś umowa z nim o pracę w PGZ została rozwiązana. Pewnie szybko znaleziona dla niego zostanie inna przechowalnia. Niekończąca się saga Misiewicza pokazuje prawdziwe oblicze rządu PiS.

Foto: naTemat.pl

Wideo: platformawideo

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: