Miss Polonia USA Illinois

0
422

IllinoisChicago, 8 lipca 2017 r. Ruszyła wielka prezentacja wszystkich finalistek konkursu Miss Polonia Illinois USA 2018. W każdy poniedziałek przez najbliższych kilka tygodni na stronie www.misspoloniaillinoisusa.com będzie można dokładniej przyjrzeć się finałowym kandydatkom do tego prestiżowego tytułu.

Gala finałowa odbędzie się 22 września w European Crystal Banquets. Miss Polonia oraz I Vice Miss Polonia Illinois 2018 wezmą udział w konkursie Miss Polonia USA, który odbędzie się w Nowym Jorku. 

Już w poniedziałek 10 lipca przybliżymy sylwetki kolejnych dwóch uczestniczek – Natalia Jakubowska oraz Monika Biernat.

Natalia Jakubowska – 17 lat. Urodzona w USA, zamieszkała w Inverness. Planuje studiować na Uniwersytecie w Indianie. Jej hobby to czytanie książek, podróże, a w przyszłości chce zostać prawnikiem.

Monika Biernat – 18 lat. Urodzona w Polsce, obecnie mieszka w Arlington Heights. Studiuje rachunkowość. Jej hobby to fitness, bieganie i zwierzęta. Chce inspirować młode dziewczyny.

Wszystkie kandydatki zaprezentują się na zdjęciach wykonanych podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej przez Yaromira Młyńskiego oraz krótkich materiałach filmowych w Monitorze Polvision w każdy poniedziałek. Finałową dwunastkę będzie można obejrzeć w dedykowanych galeriach zdjęciowych na stronie:

www.misspoloniaillinoisusa.com

www.facebook.com/misspoloniaillinoisusa/

– www.facebook.com/Polskie.Radio.1030.1300/

www.polskieradio.com oraz www.polvision.com

Wszystkie uczestniczki podczas finałowej Gali powalczą także o tytuł Miss Foto, Miss Publiczności oraz Miss Internetu. Na Miss Internetu można będzie głosować na stronie www.misspoloniaillinoisusa.com.

Miss Polonia USA to najbardziej prestiżowy oraz najstarszy konkurs piękności Polek w USA. Organizowany jest od 27 lat w całych Stanach Zjednoczonych, gdzie jest konkursem w którym wyłaniane są najpiękniejsze Polki przebywające na emigracji za oceanem.

Organizatorem konkursu jest Event Promotions USA.

Główni Sponsorzy: Larch Millwork and Design oraz klinika Dr. Grzegorza Turowskiego New Horizons.

Sponsorzy konkursu: Medyczne Spa Sono Bella, Tiger Energy Drink, Keswick Jewelers, Star- Tech Glass, INC., Joanna Piątek Forum Mortgage Bancorp, Toyota of Naperville, Just Smile Family Dentistry oraz Boss Revolution.

Wyłącznym partnerem medialnym konkursu jest Polskie Radio 104.7 FM & 107.1 FM oraz WNVR 1030AM & WRDZ 1300AM oraz Telewizja Polvision.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: