Na Wspólnej gangsterzy i amory

0
220
NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL

Po próbie porwania Julki, Igor z Elżbietą żyją w ciągłym  strachu. Nie ruszają się z domu na krok! Tadeusiak naciska zwierzchnika, żeby nie zwlekać z aresztowaniem gangsterów. Ten jednak uważa, że jest na to za wcześnie. Zdenerwowany Robert pyta, czy mają czekać aż bandytom w końcu uda się porwać dziecko Nowaka? Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 30 października – 2 listopada o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Dominik ma dziś urodziny – jest zdołowany, bo Kasia nawet nie zadzwoniła. Daria towarzyszy mu na przyjęciu, ale chłopak nie ma nastroju do zabawy. Kiedy chce wracać do domu, młoda Dziedzicówna oznajmia, że ma dla niego nietypowy prezent. Przyprowadza go do pięknej willi i częstuje szampanem. Po jakimś czasie młodzi zaczynają całować się w basenie. Następnego dnia Daria i Dominik budzą się wtuleni w siebie. Okazuje się, że do willi ktoś przyszedł. Młodzi w popłochu ubierają się i uciekają jak włamywacze! Dominik ma wyrzuty sumienia, dociera do niego, co zrobił. A co czuje Daria?

Natomiast Kolenda z dumą oznajmia ordynatorowi, że kupiła nowy sprzęt do sali operacyjnej. Ostrowski jest wściekły, szefowa skorzystała z oferty, którą on ostatnio odrzucił. W tym samym czasie Ewa urządza swoją pracownię w klubie Izabeli. Panie planują ostatnie poważne zakupy, podczas gdy Warski, wspólnik Izy,  przynosi bardzo złe wieści… Do szpitala trafia Teresa Boska, matka dyrektor Kolendy! Pacjentka z egzaltacją kokietuje ordynatora i jest absolutnie zachwycona jego osobą. Widząc, co się święci, Kolenda zakazuje Ostrowskiemu leczyć jej matkę.

Z kolei Ilona wysyła Michała na rozmowę z jedną z najbogatszych biznesmenek w Polsce. Małecka robi na Brzozowskim niebywałe wrażenie. Jakiś czas później Michał opija z Marcinem jego powrót do kraju. Obiecuje przyjacielowi pracę, po czym… traci przytomność. Nad ranem Brzozowski budzi się w strasznym stanie po wczorajszym piciu z Marcinem. W dodatku przyjaciel namawia go, żeby obejrzeli budowę, na której Michał obiecał mu pracę. Brzozowski jest tak osłabiony, że nieomal spada z 7 piętra!

Więcej informacji na www.itvn.pl

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: