Na Wspólnej gangsterzy i kochankowie

0
168
NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL

Hebel – pod pozorem spraw zawodowych – zaprasza Agnieszkę na kawę. Kiedy wychodzą z kancelarii, na Olszewską napada wściekły Darek. Żbik szarpie byłą kochankę grożąc zemstą za fatalną opinię, którą ta mu wystawiła. Do akcji wkracza były gangster, wymierza Darkowi potężny cios! Co zrobi młody prawnik? Na kolejne odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 13 – 16 listopada o godz. 20.05 (CST – Chicago) i 21.05 (EST – Nowy Jork).

Natalia ma dość bycia tą drugą – namawia Marka na wspólny wyjazd. Zimiński okłamuje żonę – twierdzi, że musi wyjechać zawodowo. Podczas, gdy Marek spędza upojne chwile w ramionach kochanki, Danka zaczyna się czuć bardzo źle i ląduje w szpitalu. Kiedy Zimiński się o tym dowiaduje, chce wracać do żony. Natalia jednak się nie zgadza. Co zrobi Marek?

Natomiast Dominika zaprasza Daniela na imprezę firmową. Ten odmawia. Podczas zabawy Łukasz próbuje podrywać Dominikę, ale dziewczyna myśli tylko o Brzozowskim. W końcu wymusza na Danielu przyjazd. Chłopak zjawia się wściekły. Między kochankami dochodzi do bardzo ostrej kłótni. W końcu Daniel odpycha Dominikę – dziewczyna upada!

Następnego dnia Dominika nie pojawia się w pracy. Nie ma z nią też żadnego kontaktu. Smolny jest wściekły – dziewczyna miała przygotować na jutro główny artykuł. Sprawa robi się poważna, kiedy do Krzysztofa dzwonią zaniepokojeni rodzice Dominiki. Smolny wzywa Daniela. Chłopak  przyznaje się, że widział się z kochanką wczorajszej nocy.

Wkrótce w redakcji „Viplotek” zjawia się policja. Rozpoczęło się śledztwo w sprawie zaginięcia Dominiki. Śledczy zaczynają przesłuchania. Daniel początkowo nie przyznaje się, że spotkał się w nocy z Dominiką. Jednak Łukasz zeznaje, że słyszał jak koleżanka dzwoniła do Brzozowskiego z imprezy. Jak zakończy się ta sprawa? Zachęcamy do oglądania „Na Wspólnej” w ITVN!

Więcej informacji na www.itvn.pl

NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: