Na Wspólnej szykuje się kolejny ślub

0
960

Tomek i Anastazja oznajmiają Ziębom, że chcą się pobrać. Maria od razu się czegoś domyśla… Do Tomka niespodziewanie przyjeżdża wściekły ojciec. Dochodzi między nimi do kłótni – bardzo przykrej dla Anastazji. Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 21 – 24 sierpnia o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Tosia cały czas stara się manipulować Hofferami. Kamil ma pretensje do Zuzy – za bardzo pobłaża dziewczynce. Wydaje mu się, że Tosia coś ukrywa. Jej wielką tajemnicę odkrywa w końcu Ula… Następnego dnia u Kamila i Zuzy zjawia się ojciec Tosi. Zdenerwowany informuje, że dziewczynka od kilku dni nie pojawia się w szkole. Hofferowie są wstrząśnięci – zdenerwowani czekają, aż Tosia wróci z kolejnych wagarów.

Do Weroniki ma się zgłosić nowa klientka. Sprytny Żbik podstępem sam przyjmuje kobietę. Kiedy okazuje się, że chodzi o wielomilionowy spadek – szybko decyduje się poprowadzić tę sprawę. Wkrótce Darek przeprasza Weronikę za zabranie jej klientki. Kobieta jest jednak dalej oburzona bezczelnością kolegi. Tymczasem Jasińska dowiaduje się od Żbika, że dokumenty które posiada, nie wystarczą do otrzymania spadku po stryju. Mimo to obiecuje Darkowi 15% wartości spadku, jeśli ten dokona fałszerstwa.

Z kolei Zdybicka w szpitalu dowiaduje się, że jej wyniki są dobre. Prosi lekarza o kontakt do dawcy szpiku, który uratował jej życie. W tym samym momencie Iza ostro i bezkompromisowo negocjuje kontrakt z Warskim. Firma ma szansę na duże zlecenie – decyzję jednak trzeba podjąć natychmiast. Michał boi się, a Zdybicka nie odbiera telefonu. Izabela decyduje – biorą zlecenie. Podpisuje kontrakt. Co na to Ilona?

Natomiast Kamil i Marta przekonują ojca, by cieszył się z faktu posiadania brata. Roman cały czas ma wątpliwości – przecież to owoc zdrady jego ojca. Jednak kiedy Hoffer otrzymuje telefon z fundacji z wiadomościami na temat jego brata – wybiega podekscytowany. Z fundacji wraca jednak rozczarowany i smutny. Co się stało?! O tym przekonają się Państwo, oglądając kolejne odcinki „Na Wspólnej” w ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: