Na Wspólnej, zapowiedź tygodnia

0
283

Zięba dzwoni do wszystkich najbliższych – zwołuje rodzinne zebranie w barze. Bogdan jest bardzo zaniepokojony – zwłaszcza, gdy Franek sugeruje, że dziadek zakochał się i chce im przedstawić jakąś kobietę… Czy tak rzeczywiście się stanie? Na kolejne odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 26 – 29 czerwca o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Brat Anastazji zostaje wypuszczony z więzienia. Podobnie jak jego kumpel Balon. Obaj uważają, że muszą się zemścić na Tomku. Tymczasem młody Nowak wyznaje Anastazji miłość. Dziewczyna najwyraźniej czuje to samo… Postanawia przekonać brata, żeby nie robił krzywdy Tomkowi. Ten jednak jest nieugięty.

Z kolei Igor i Darek chcą znaleźć tego, kto wysłał fragment filmu z bójką w pociągu. Proszą o pomoc Sławka. Żbik jedzie do jednego z uczestników bójki – Woźniaka. Ale w domu zastaje tylko jego matkę, która odmawia jakiejkolwiek współpracy. Niespodziewanie pojawia się Rogalski i próbuje skorumpować Darka! Czy mu się uda?

Wkrótce Darek przyjeżdża do szpitala psychiatrycznego, gdzie zamknięty jest Woźniak – jeden z bandytów, którzy zaatakowali Olafa w pociągu. Próbuje przekonać lekarza, żeby pozwolił na rozmowę z „chorym”. Żbik spotyka się też z sędzią – pokazuje mu fragment filmu z pociągu. Wszystko po to, by nie dopuścić do pierwszej rozprawy Olafa.

Natomiast Ilona ma się dowiedzieć, czy białaczka ustąpiła… Tymczasem przed jej domem pojawia się windykator, który fotografuje auto Zdybickiego. Maks jest potwornie wkurzony. Ojciec Ilony nie ma wyjścia – musi wyznać Brzozowskiemu prawdę o swoich długach! Na premierowe odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Foto: Radek Orzeł TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: