Nie było dla lekrzy, jest miliard na propagandę

0
164

Wczoraj pisowski parlament zdecydował o przekazaniu miliarda złotych, konkretnie 980 miliardów złotych na telewizję publiczną. Rząd znalazł pieniądze, na partyjną propagandę, gdyż tym w istocie jest dzisiaj telewizja publiczna. Stopień zakłamania TVP porównać można tylko do telewizji komunistycznej. Ludzie przestają oglądać tę propagandę, spadaj wpływy, stąd potrzeba ratowania tej propagandowej tuby.

Rząd nie miał pieniędzy na służbę zdrowia, na podwyżki dla lekarzy rezydentów, tymczasem rząd przekazuje miliard złotych na głupią partyjną propagandę.

Tymczasem GUS informuje o zwiększającej się liczbie zgonów. W tym roku możemy doczekać się przekroczenia w Polsce magicznej liczby 400.000 zgonów. Wielu lekarzy alarmuje, że większa liczba zgonów spowodowana jest zmniejszeniem nakładów na kardiologię.Protestujący lekarze rezydenci alarmowali, iż brak funduszy tak właśnie się odbije.  Zdaje się, iż ta ponura wizja zaczyna się spełniać.

W takiej sytuacji dodatkowy miliard na partyjną propagandę brzmi trochę jak dowcip z kiepskiego kabaretu, ale tak funkcjonuje państwo PiS.

Więcej na ten temat mówiono podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Wideo: Platforma News

Wideo: Biznes w INTERIA.PL – Interia

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: