Nowa ramówka Telewizji PiS

0
740

Nieoceniona Klaudia Jachira skomentowała nową ramówkę telewizji PiS, kiedyś nazywaną Telewizją Publiczną. Dzisiaj jest to telewizja partyjna. Dziennikarze tej telewizji stanowią jedyne w swoim rodzaju, tworzywo dla kabaretów i innych programów satyrycznych.  Głupota dziennikarzy telewizji PiS obrosło  już legendą. Stopień zakłamania tej telewizji jest chyba większy niż telewizji Szczepańskiego w czasach komuny.  Szczepański to przynajmniej do Sopotu Boney M. załatwił, aby ruskim pokazać, co to my możemy.   Dzisiaj u Kurskiego nie ma, takich rzeczy, nawet Festiwalu w Opolu zrobić nie potrafili.

Muszę przyznać, że jak słuchałem ramówki TVP komentowanej przez Jachirę, odnosiłem wrażenie, że przynajmniej przez internet słucha ona polonijnego radia, a przynajmniej niektórych audycji. W polonijnym radiu mamy zbiorowe wspólne modlitwy, a nawet spowiedź przez radio.  Ale w spowiedzi,  najciekawsze zawsze ucinali.

Mamy też nową modę, pieprzenia w radiu kompletnie o niczym i opowiadania banialuków o facecie, którego rekin ugryzł, grzechotnik, a potem jeszcze niedźwiedź mu wpieprzył. Losy świata uległy zmianie. Straszne!

Polonijne radio, to często właśnie, coś w rodzaju ramówki komentowanej w tym wystąpieniu.  Pamiętajcie, że telewizji Kurskiego, jak i wielu polonijnych programów słuchacie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Progress i inni nie ponoszą odpowiedzialności za ataki szału, ani  za rozbite telewizory i zniszczone radioodbiorniki,  w trakcie słuchania tych farmazonów.

Foto; Wiadomości z kraju i ze świata

Wideo; @Klaudia Jachira

 

AJ

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: