Ojczyznę dojną pobłogosław Panie!

3
1056

Scenę tę zarejestrowaną przez kamerę Polsatu tuż przez rozpoczęciem posiedzenia rządu widziała cała Polska. W związku z tym zdarzeniem jest wniosek do Prokuratury o podejrzeniu dokonania przestępstwa z art. 230 Kodeksu Karnego.

Minister ochrony środowiska, Jan Szyszko, choć należałoby powiedzieć minister niszczenia środowiska, podszedł do szefa MSW i A Mariusza Błaszczaka, trzymając w ręce tajemniczą kopertę, informując Go:

To jest taka córka leśniczego… – zaczął Szyszko.

Minister Błaszczak odwrócił się w kierunku kamery.  – A to jest kamera Polsatu – zauważył szef resortu spraw wewnętrznych. – Proszę pana, ona prosiła, żebym panu to przekazał. Niech pan to przeczyta, dobrze? – poprosił minister środowiska. Mariusz Błaszczak wziął kopertę i obiecał, że zapozna się z jej treścią.

Cała Polska chciała dowiedzieć się co było w kopercie. Czy chodzi o córkę leśniczego, która powinna otrzymać szybki awans w Policji?

Kiedy sprawa stała się publiczna, Minister Błaszczak poinformował, iż nie zapoznaje się z korespondencją, która nie została dostarczona drogą służbową.

Natomiast biuro ministra Szyszki informuje, iż list odesłano do nadawcy.

Mamy w to uwierzyć. Jeżeli chodzi o mnie nie wierzę, zaś Szyszko jest ostatnią osobą zasługującą, aby wierzyć w cokolwiek on powie.

Przez dwa tygodnie sprawę wyciszano, zamiatano pod dywan, usiłowano ukryć, tuszowano Tak działa się w państwie PiS.

Media opisywały już tak zwany „układ sycowski” w polskiej policji, czyli awanse ludzi niekompetentnych, którzy jedyne co potrafią, to hańbić mundur polskiego policjanta. Dzieje się tak w wielu innych przypadkach, mamy do czynienia z zawłaszczaniem finansów publicznych. Skandalem są miliony złotych przekazywane  na przykład Radiu Maryja, zarządzanemu przez Pana Tadeusza Rydzyka, występującemu także w roli księdza katolickiego.

Wracając do sytuacji zarejestrowanej przez kamerę Polsatu, jak najbardziej słuszne jest zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa opisanego w artykule 230 Kodeksu Karnego.

Więcej na ten temat w materiale wideo jaka odbyła się w polskim Sejmie.

Poziom rozpasania elity PiS osiągnął poziom taki, że oni sami się już nie kontrolują. Pan Szyszko się nie przejmuje, gdyż on wisi na Ojcu Rydzyku, a Kaczyński nie odważy się zaatakować Rydzyka, najważniejszego polityka PiS. Tak wygląda współczesna Polska. Córka leśniczego może zostanie komendantem jakiegoś posterunku policji.

Wideo: Platforma News

Foto: Pudelek

3 Komentarze

 1. Była “Córka grabarze” teraz może być córka leśniczego. Kto ułoży tekst?
  Przestań już męczyć mnie corko leśniczego…

  • Niezapomniana córka rybaka….
   Córko rybaka
   Mazura z Mazur
   Popatrz jaki na jeziorze wody glazur
   Daj mi swe usta
   Weź mnie w ramiona
   Niech się przekonam ile słodyczy
   jest w słowie Ilona

 2. Nie byłoby sprawy, gdyby to były kamery telewizji TRWAM. Wszystko zostałoby W RODZINIE a tak…oj tam, oj tam nie takie rzeczy przechodziły!!!

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: