Opozycja celnie uderzyła

  8
  11386

  Pewnie mało kto przypuszczał, że billboard z podobizną Tadeusza Rydzyka w Konwoju Wstydu będzie tak celnym uderzeniem. Furiackie ataki dowodzą, że trafiono w czuły punkt. W czwartek, w Chicago polonijni radiowcy między innymi w programie Łucji Śliwy, ledwo nadążali wylewać kubły pomyj, wylewali wiadra kłamstw, na autorów Konwoju Wstydu. Nie, nie bronili ministrów rządu PiS, bronili toruńskiego oligarchy. W wazeliniarstwie w stosunku do tego działacza politycznego, przebili dno piekła. Krzyczano o komunie, czyli PO, która chce zlikwidować radio Maryja i Telewizję Trwam. Posuwano się do oszczerstwa, kłamstwa, byle tylko zohydzić Konwuj Wstydu. Przecież Tadeusz Rydzyk nie otrzymywał ani grosza od państwa, bie było dotacji, czy dotacji na walkę z przestępczością! Nie było innych dotacji, tylko kilka groszy na geotermię, które wredna PO i tak chciała odebrać! Tam każda złotówka jest wydana na szlachetne cele, czego oni nie dostrzegają, opłacani agenci obcych mocarstw z PO, grzmiał komentator. Byłem przerażony. Rzeczywiście ta opozycja jest wredna, jak mogli chcieć, aby tak ważna osoba jeździła  jakimś trabanetem! Przecież, tej Jasności Chodzącej należy się Bentley i helikopter! Tylko obcy agenci tego nie rozumieją!

  W Nowym Dzienniku, szmatławcu tego biznesowego oligarchy zamieszczono nawet projekt wniosku do Prokuratury, aby ścigać oszczerców. Furiacka reakcja spowodowana jest celnym uderzeniem,  bo, po prawdzie, wszystkie dotacje dla Rydzyka, to polityczna korupcja! Czy Rydzyk walczył z przestępczością? Cy sam zakonnik, uzbrojony w krzyż, ruszał w miasto, aby nawracać dealerów narkotykowych? Wiadomo, iż każda taka dotacja jak i wiele innych, wchodzących w tę sumę 94 milionów jest zwykłym politycznym przekupstwem, jest zapłatą za usługi polityczne ze strony oligarchy! Gdyby Polska była była krajem normalnym, każda taka dotacja,  byłaby przedmiotem zainteresowania na przykład, Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Każda taka dotacja jest niczym innym jak wyprowadzaniem publicznych pieniędzy, do instytucji biznesowego oligarchy, udającego skromnego zakonnika. Wiadomo, że matactwa Putina i Angeli Merkel spowodowały, że ów skromny zakonnik bez grosza jest umieszczany w setce najbogatszych Polaków!

  Konwój Wstydu pokazał, że przecież, bez korupcji, bez zawłaszczania publicznych pieniędzy ta hucpa pod tytułem Tadeusz Rydzyk, nie mogłaby funkcjonować, stąd furiacka reakcja i zasypywanie  Prokuraturę Wnioskami i tortury dla opozycji.  Billboard ten pokazał jak pod przykrywką religii, religijno-patriotycznego frazesu zawłaszcza się pieniądze publiczne! Wielkie pieniądze, miliony złotych. Tak, prawda zabolała!

  Foto: Wiadomości – Onet

  Wideo: Zbyszek G

   

  8 Komentarze

  1. W Chicago strach sie publicznie wypowiadac przeciwko Pis. Niemniej jednak to robie i jestem prawie wykluczona spolecznie. Trudno, to najgorsza partia jaka znalam uzywajaca ambon do propagandy i politycznej nagonki. Triumf Pis to tragedia narodowa. Dlaczego tak wiele osob nie glosowalo? Ja glosowalam na Nowoczesna, teraz zrobie to samo. To moje prawo. Zastanawialam sie dlaczego tak wielu popiera Pis. Byc moze to bieda ale takze proces identyfikacji z podobnymi do siebie.

  2. Ciekawe, czy w Chicago będą komentarze dotyczące ksiązki: :”Dalej jest noc”, ukazującej udział Polaków w zagładzie Żydow,

  3. Szanowne Panie. A po co Wam tacy przyjaciele. Stare porzekadło mówi, że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć… Ja sam odsunąłem się od PiS-owców. Nie czekałem na odtrącenie. Wolę zgubić z antypisowcem. Swoją drogą, współczuję Wam. Zresztą, znajdując się za granicą, bardzo ostrożnie podchodzę do naszych rodaków. Miałem kilka niemiłych doświadczeń.

   • @Franciszek.
    ,Ja sam odsunąłem się od PiS-owców’
    To jest wlasnie nastepstwo polityki prowadzonej przez politykow PiS-u przy wspoludziale polskiego kosciola.
    Dokonac podzialow w spoleczenstwie odwolujac sie do patriotyzmu, wiary, przynaleznosci partyinej, organizacyjnej etc.
    Sklocic ludzi ze soba stosujac psychomanipulacje medialna czyli w sposob zawoalowany ale nie unikajac tez oficjalnych wypowidzi wywolujacych takie podzialy tak ich jak ‘ gorszy sort, zdradzieckie mordy’ tip. Ciagly jest tez podzial na MY i ONI w rozumieniu MY czyli lepsi oraz ONI – gorsi.
    Ta stara – wykorzystywana w sowieckiej Rosji metoda jest z sukcesem wykorzystywana przez politykow PiS przy poparciu nie tylko milczacym Kosciola w celu utrzymymania wladzy.
    Bardzo latwo jest manipulowac I rzadzic ludzmi skloconymi i palajacymi do siebie nienawscia.
    I tylko zachodzi pytanie: w jakim celu dajemy sie oglupiac kilku cwaniakom w garniturach kupionych za nasze pieniadze oraz kilku innym cwaniakom w sukienkach??
    Dlaczego i w jakim celu biegniesz na wybory i uszczesliwiasz swoim glosem kupe lajdakow?

  4. Powinniście podawać, że Tadeusz Rydzyk jest zakonnikiem redemptorystów. Redemptoryści, Congregatio Sanctissimi Redemptoris, Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela – zgromadzenie zakonne założone przez świętego Alfonsa Liguori w 1732. Główny cel redemptorystów to niesienie pomocy religijnej ludziom ubogim duchowo i materialnie[1], m.in. przez misje ludowe i zagraniczne oraz rekolekcje. Skrót nazwy zgromadzenia, z języka łacińskiego, to CSsR (Congregatio Sanctissimi Redemptoris). Według danych z 2016 redemptoryści posługują w 82 krajach świata

   • @ Jarun
    ‘Według danych z 2016 redemptoryści posługują w 82 krajach świata’
    I akurat musialo pasc na Polske to poslugiwanie z kieszeni podatnikow?

  5. Redemptoryści nie podlegają (jako, że są zakonem) władzy biskupiej. W każdym państwie prawa zgromadzenie zostałoby zamknięte, gdyż działa nie zgodnie ze swym statusem, m.in ubóstwo. Kiedyś gdy monarchowie nie bali się motłochu- takich jezuitów czy redemptorystów brano za wsiarz i w won z państwa.

  Skomentuj

  Prosze wpisz komentarz!
  Wpisz Imie: