PILNE: Techniczny raport świra stanowiskiem państwa polskiego?

8
4832

Antoni Macierewicz przebywa w Stanach Zjednoczonych. W trakcie tego weekendu w Amerykańskiej Częstochowie zorganizowano imprezę pod tytułem V Polonijne Forum Polonijne. Szumna nazwa niczego nie oznacza. Owe Forum polonijne jest lokalną imprezą bez żadnego znaczenia. Mimo to na obchody przybył między innymi, oprócz dyplomatów polskich placówek dyplomatycznych, Reprezentant 8 okręgu w Pensylwanii Brian Fitzpatrick. Antoni Macierewicz jak dowiedziała się nasza redakcja, przekazał  temu politykowi dokument nazywany raportem technicznym jego komisji. Macierewicz powiedział obecnym na miejscu dziennikarzom, iż raport, który przekazuje jest oficjalnym stanowiskiem państwa polskiego w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Jak wiadomo w raporcie tym, nie przedstawiając żadnych na to dowodów stwierdzono, iż przyczyną katastrofy samolotu były dwa wybuchy, na lewym skrzydle i pod trzecią salonką. Eksperci wyśmiali wnioski Macierewicza. Podkomisja Macierewicza nie podważyła ani jednego zdania z raportu Komisji Macieja Laska.

Macierewicz opowiadał w przeszłości różne rzeczy, nie wiemy, czy ten niedawno odwołany minister obrony, usunięty z rządu, posiada odpowiednie pełnomocnictwa do zabierania głosu i prezentowania stanowiska państwa polskiego.  Kłamstwo smoleńskie, wysuwanie fałszywych oskarżeń stało się fundamentem bandyckiego państwa PiS. Techniczny raport Macierewicza, zostanie oczywiście  podobnie jak miało to miejsce, w Polsce, wyśmiany w USA. Dokument ten prezentowany jako oficjalne stanowisko rządu RP albo właściwiej PRL bis, nieuchronnie prowadzić będzie do kompromitacji państwa polskiego.  Narazi państwo polskie na śmieszność i utratę zaufania. Już nic, co powie Polska, nie będzie traktowane poważnie.

Oczywiście raport Macierewicza jest dokumentem niepoważnym, fałszującym wiedzę o katastrofie smoleńskiej.  Polska ośmiesza się pozwalając na to, aby świr ten jeździł po świecie i opowiadał o tym, iż prezentuje stanowisko Polski. To obraźliwe dla Polski i obraźliwe dla ludzkiego rozumu.

Andrzej Jarmakowski

8 Komentarze

  1. 8 linijka od końca; ” jako oficjalne stanowisko rządu PRL, państwa, ” Owszem PiSlandia jest jak PRL, ale oficjalnie tak się nie nazywa.

  2. “Dokument ten prezentowany jako oficjalne stanowisko rządu RP albo właściwiej PRL bis,…” Ty co Johny (Sraczyk) czytać nie potrafisz? Nie dziwota, że cię nawet do KOD-u nie przyjęli 🙂 Astałop.

  3. Niestety Pani Anno jest Pani współauorem tych kłamstwa, poziom tego raportu jest obrazą rozumu. Ciekawe, czy Macierewicz oddał już drugie pensje jakie nienależnie pobierał. Wspiera Pani smoleńskie i pisowskie złodziejstwo.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: