Tuesday , 23 May 2017

Home » Uncategorized » PiS boi się głosu warszawiaków

PiS boi się głosu warszawiaków

February 28, 2017 12:34 pm by: Category: Uncategorized 1 Comment A+ / A-

“PiS próbuje w sposób nieuczciwy, niezgodny z demokratycznym porządkiem zastopować referendum, zastopować uzyskanie opinii warszawiaków” – powiedział podczas konferencji prasowej w Sejmie wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska Andrzej Halicki. Polityk odniósł się w ten sposób do informacji iż wojewoda mazowiecki podjął decyzję o analizie poprawności przyjęcia uchwały dotyczącej referendum, które ma odbyć się 26 marca 2017 r. Ponadto wojewoda poinformował radnych o konieczności wstrzymania kampanii informacyjnej.

Chodzo o uzyskanie opinii mieszkańców na temat tak zwanej ustawy Sasina i przyłączenia do Warszawy kilkudziesięciu gmin.

W takiej sytuacji liczyć należy się z wstrzymaniem referendum. Może to prowadzić do uruchomienia sądowej drogi, albo o czym mówi „Nowoczesna”, o wniosku o obywatelskim o referendum.

Władza, rząd PiS boi się głosu Warszawy, boi się poglądów mieszkańców Warszawy. W tej chwili PiS chce zabronić mieszkańcom Warszawy wypowiedzenia się w sprawie ustroju Warszawy.  PiS pragnie powiększyć Warszawę, tak jak to zrobił Putin, aby zapewnić sobie więcej głosów. PiS idzie tą samą drogą

Foto: Lauren Peso Polska SA

wideo:

Related Posts

Komentarzy (1)

  • Grzegorz Zawistowski

    PiS boi się nie tylko warszawiaków, ale również każdego innego rozsądnego głosu. PiS to partia złodziejstwa i oszustwa.

Dodaj Komentarz

scroll to top
stat4u

site keywords: opinie chicago, wydarzenia chicago, fakty chicago, wiadomosci chicago, polonia chicago