PiS dokonuje w Polsce zamachu stanu

0
4004

Grzegorz Schetyna ma rację.  Mamy do czynienia w zamachem stanu. Przypomnijmy tylko już osławiony artykuł 87 proponowanej przez pisowskich zamachowców, ustawy o Sądzie Najwyższym: „“Z dniem następującym po dniu wejścia w życie niniejszej ustawy sędziowie Sądu Najwyższego powołani na podstawie przepisów dotychczasowych przechodzą w stan spoczynku, z wyjątkiem sędziów wskazanych przez Ministra Sprawiedliwości. W dniu wejścia w życie niniejszej ustawy Minister Sprawiedliwości, w drodze obwieszczenia w dzienniku urzędowym Ministra Sprawiedliwości, wskazuje sędziów Sądu Najwyższego, którzy pozostają w stanie czynnym, mając na uwadze konieczność wdrożenia zmian organizacyjnych wynikających ze zmiany ustroju i zachowanie ciągłości prac Sądu Najwyższego. Minister Sprawiedliwości jednocześnie określi izbę Sądu Najwyższego, w której sędzia Sądu Najwyższego będzie wykonywać obowiązki”.

Przecież to klasyczny opis zamachu stanu. Zamach stanu to akt, gdzie wyrzuca się obecnie sprawujących konstytucyjne funkcje i mianuje swoich władców.  Dokładnie opisuje to pisowski artykuł. Tutaj nie m sensu używać innych określeń. Rząd PiS podporządkował sobie władzę poprzez zamach stanu, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Pisowska ustawa o SN to encyklopedyczna definicja zamachu stanu.

Kilka słów mam do formalnych reprezentantów zamachowców w USA, do ambasadora Piotra Wilczka i konsula w Chicago Piotra Janickiego. To nie jest tak, że Panowie będą sobie chodzić na spotkania, ściskać ręce i udawać, że wszystko jest w porządku. Otóż Panowie, reprezentując zamachowców, ręki wam nie podam, traktować was mogę jedynie tak, jak komunistyczne ścierwa przed 1989 rokiem.  Niestety Panowie reprezentanci zamachowców, to nie jest tak, że wszystko będzie w porządku. Będziecie traktowani tak, jak na to zasługujecie, czyli z pogardą. Dla zamachowców można mieć jedynie brak szacunku i uczucie pogardy. Zniszczyliście bowiem wszystko to, o co Polacy walczyli przez długie lata komunistycznej nocy.  Przez długie lata marzyliśmy o tym, aby wyrwać się z sowieckiej niewoli. Ludzie zdobywali się na desperackie czyny, zostawali bohaterami jak pułkownik Ryszard Kukliński, każdego dnia ryzykującym swoje życie. Pokonaliśmy strach, jak Stanisław Pyjas, i inni dawalismy świadectwo. W końcu udało się, staliśmy się członkiem wspólnoty Wolnych Narodów Europy i Świata.

Zamachowcy z PiS w imię ambicji chorego z nienawiści Jarosława Kaczyńskiego, postanowili to zniszczyć, realizując w gruncie rzeczy cele polityczne wyznaczone sobie przez Feredację Rosyjską.  Minister Obrony, blisko powiązany z Kremlem, ojca polskiej wolności nazywa zdrajcą. Mamy zamach stanu na państwo, ale także na historię.

Wierzę, że w historii wszystko płynie, jak mówił Heraklit. Wierzę, że nadejdzie czas, że odpłyniecie na śmietnik historii i znajdziecie się tam, gdzie wasze miejsce, czyli w więzieniu. Zamachowców bowiem wsadza się za kratki. Mam nadzieję, że trafi tam nie tyko Kaczyński, ale i jego pomagierzy wraz ze złodziejami ze SKOKÓW i innymi kryminalistami spod znaku PiS.

Cieszy, że zapowiedziano odpowiedzialność karną na udział w zamachu stanu dla posłów, którzy poprą tę ustawę.

Ze swojej strony podejmiemy działania, aby informować opinię publiczną świata o realnej sytuacji w Polsce.

Wideo: Platforma News

 

Foto: Super Express

Andrzej Jarmakowski

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: