PiS funduje nam rzeczywistość stanu wojennego

0
140

Politycy PiS chcą nam zafundować życie w rzeczywistości stanu wojennego. Te listy gończe, publikowanie wizerunków, to jest hańba i skandal. Nie wiem, czy to młody wiek i brak politycznego, historycznego doświadczenia, nie wiem co powoduje ministrem spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem Błaszczakiem i ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, że w ten sposób zachowują się oni i ich służby” – powiedział przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna na konferencji prasowej w Sejmie.

Dodajmy jeszcze, że pojawiają się informacje o zmianie ordynacji wyborczej. Pomysły prezesa Jarosława Kaczyńskiego zmierzają w kierunku, aby PiS wygrało wybory samorządowe bez względu na wynik głosowania. Chodzi o to, aby PiS wygrał i już. Wynik wyborów powinien zostać zagwarantowany prawnie.

Pojawiły się także projekty zmian w regulaminie obraz Sejmu. Posłowie nie mieliby już prawa zgłaszania wniosków formalnych.  Ponadto przewidziano także kary finansowe dla posłów za wystąpienia nie na temat. Oczywiście to PiS, marszałek Kuchciński decydowałby o tym, co jest tematem, a co nie jest tematem. To oczywiście próba narzucenia cenzury w Sejmie.

Ponadto prokuratura prowadzi działania polityczne, stawiając zarzuty uczestnikom manifestacji pod parlamentem. Zarzut postawiono na przykład uczestnikowi manifestacji, który przesunął przed kamerą kartkę z napisem ‘PiS wynocha”. Prokuratura pragnie zastraszyć uczestników manifestacji. Sprawa ta pokazuje, że Polska przestaje być państwem demokratycznym.

Prokuratura mówi o obrażaniu urzędników państwowych. Tymczasem pisowska prokuratura nie widzi jak ludzi obraża ludzi z opozycji niemal codziennie obraża, poniża, odziera z godności tak zwana profesor Krystyna Pawłowicz, która jest bezkarna, stoi ponad prawem.

W korytarzu sejmowym powieszono kotary, aby nikt nie w widział kto wchodzi do gabinetu marszałka Sejmu. Działania rządu RP, większości parlamentarnej stają się coraz bardziej obrzydliwe.

wideo: platformawideo/ Youtube.com

Foto: wiadomości. Onet.pl

 

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: