PiS panicznie boi się Polaków

0
4507

 

Na polecenie Prawa i Sprawiedliwości teren  wokół dawnego  Pałacu Namiestnikowskiego przed kolejną smoleńską miesięcznicą zamieniony został w twierdzę. Poustawiano barierki, wszędzie pełno policji. Jak dowiadujemy się policja dla zabezpieczenia kolejnej miesięcznicy ściągnęła posiłki z innych miast. Ile kosztuje ta pisowska hucpa?

Część Krakowskiego Przedmieścia, od placu Zamkowego do ulicy Karowej jest całkowicie odcięta przez policję. Trwają przygotowania do obchodów 87. miesięcznicy smoleńskiej. Ulicą nie mogą przejechać autobusy, samochody i rowerzyści, problem z przejściem mają nawet mieszkańcy okolicznych kamienic, którzy oczywiście są wściekli. Nie po raz pierwszy nie mogą dostać się do swoich domów.

Autobusy kierowane są objazdami, wyłączono szereg przystanków autobusowych. Ulice zostały wyłączone w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zaskoczeni byli kierowcy, którzy nie mogli dowieść ludzi do pracy.

To ogromne utrudnienie dla mieszkańców Warszawy.

Komunikacja publiczna w ogóle nie została zawiadomiona o zamknięciu Krakowskiego Przedmieścia . Wielu ludzi z Pragi musieli do śródmieścia drałować na piechotę.

PiS boi się, iż miesięcznica smoleńska mogła zostać zablokowana, a tak naprawdę, to PiS boi się Polaków, którzy mogliby przegonić pewnych siebie pisowskich dyktatorów.  Musi od nich odgradzać się płotami, musi zwozi do stolicy policjantów, którzy zapewnią, aby pisowska hucpa polityczna odbywała się bez przeszkód. Obywatele RP zapowiadają kontrmanifestację, wieczór w Warszawie z pewnością będzie interesujący.  Wielu znanych ludzi zapowiedziało udział w kontrmanifestacji. W kontrmanifestacji obok Władysława Frasyniuka udział weźmie Andrzej Celiński. W internecie mnóstwo deklaracji. Na przykład Henryk Sikora napisał na swoim profilu na facebooku: „TO JUŻ DZISIAJ, SPOTYKAMY SIĘ, NAJLEPIEJ OD 18:00, na Krakowskim Przedmieściu, aby bronić naszej, naszych dzieci i wnuków, WOLNOŚCI, aby bronić polskiej DEMOKRACJI. Ruch społeczny “OBYWATELE RP” będzie manifestował na Krakowskim Przedmieściu, albo przy Pałacu Namiestnikowskim, albo w okolicach Placu Zamkowego, w zależności od okoliczności. Stowarzyszenie “TAMA” będzie tradycyjnie protestować na Skwerze Hoovera, przy samym Krakowskim Przedmieściu (mapka dojścia na manifestację “TAMY” poniżej w pierwszym komentarzu). Stowarzyszenia OSA będzie demonstrować tradycyjnie przy Pałacu Namiestnikowskim od strony Skweru ks. Jana Twardowskiego. DO ZOBACZENIA.

Pisowska władza panicznie boi się swoich obywateli, otacza się klakierami w postaci Jarosław Sellina, który twierdzi, iż kontrmanifestacje wynikają z nienawiści do PiS.  Zapewne manifestacją miłości do bliźniego są przemówienia Jarosława Kaczyńskiego, tej ostoi głupoty.

Cóż Drodzy Rodacy, wybraliście sobie PiS, to macie stolicę pełną bramek, po której nawet autobusem przejechać się nie da. Ten paniczny strach przed własnymi Obywatelami, to charakterystyczna cecha rządów PiS. dzisiaj aparat państwa został zaangażowany, aby szeregowy poseł Jarosław Kaczyński, mógł wejść na drabinkę i odstawić swój kolejny seans nienawiści. Tak wygląda dzisiejsze państwo PiS.

Foto: twitter

 

 

AJ

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: