Sunday , 23 April 2017

Home » Home » Opinie » PiS podgrzewa atmosferę przed rocznicą katastrofy smoleńskiej

PiS podgrzewa atmosferę przed rocznicą katastrofy smoleńskiej

April 3, 2017 9:25 am by: Category: Opinie Leave a comment A+ / A-

„Podczas konferencji prokuratury w sprawie katastrofy Smoleńskiej, nie przedstawiono żadnych nowych dokumentów, ani faktów, tylko to, co do tej pory już wiedzieliśmy. To była próba wpisania prokuratury w nadchodzącą rocznicę katastrofy smoleńskiej” – powiedział podczas konferencji prasowej przewodniczący Zespołu ds. badania manipulacji ws. katastrofy smoleńskiej poseł Marcin Kierwiński.

Od redakcji

Zastępca Prokuratora Generalnego Marek Pasionek, w trakcie nie wiadomo po co zorganizowanej konferencji prasowej, nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie dziennikarzy. Zasłaniał się albo tajemnicą śledztwa, albo opowiadał, iż czynności trwają. Unikał,  na przykład, odpowiedzi na pytanie, czy podczas odbytych już skecji zwłok, znaleziono jakieś ślady materiałów wybuchowych. Nieoficjalnie wiadomo, że nie. Pasionek, ponieważ bał się tego powiedzieć, mówił coś o jakiś laboratoriach i innych dziwnych czynnościach.

Generalnie prokurator Pasionek wystąpił na tej konferencji nie jako prokurator, tylko jako działacz PiS. Prokuratura przed rocznicą jakoś musiała pokazać, że coś tam robi, choć z wypowiedzi pasionka wynika, iż nie robi nic. W żaden sposób nie podważono wyników prac Komisji Laska.

Prokuratura chciała pokazać, że istnieje, jakoś trzeba było ją wpisać w rocznicowe obchody organizowane przez państwo PiS.

Przerażenie budzą doniesienia o jakiś idiotycznych zarzutach dotyczących rzekomej zdrady dyplomatycznej. W tych dniach z pewnością będziemy oglądali festiwal głupoty, fałszywych, niczym nie uzasadnionych oskarżeń. Religia smoleńska jest spoiwem coraz bardziej obrzydliwego państwa PiS. Rozpoczynają się dni, w trakcie którychy kłastwo smoleńskie PiS pokazywane będzie jako oficjalne stanowisko państwa. Przerażające.

Foto: Super Express

Wideo; platformawideo

Dodaj Komentarz

scroll to top
stat4u

site keywords: opinie chicago, wydarzenia chicago, fakty chicago, wiadomosci chicago, polonia chicago