Polityczny Trybunał PiS

0
144

Czołowi polscy politycy są skorumpowani – rząd z tym walczy. Korupcja jest też wśród sędziów np. Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego. Są na to bezdyskusyjne dowody – mówił sędzia Trybunału Konstytucyjnego prof. Lech Morawski na uniwersytecie w Oksfordzie.Profesor Morawski wybrany został do Trybunału nielegalnie. Przede wszystkim symbolizuje swoją wypowiedzią w Oxfordzie brak profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania. To jeden z tysięcy Misiewiczów, jacy kompromitują państwo polskie na wszystkich możliwych szczeblach.

Czołowi politycy są skorumpowani? W tej chwili czołowymi politykami są działacze PiS. Liderzy korupcji, jeśli przyjąć ten tok rozumowania to Jarosław Kaczyński, Beata Szydlo. Do towarzystwa dołożyć można jeszcze skorumpowanego szefa CBA. Oczywiście trudno powiedzieć, czy wypowiedź Morawieckiego potraktować należy jako doniesienie, w takim wypadku prokuratura powinna rozpocząć dochodzenie. Albo jest to kolejnt konfabulant, tym razem w Trybunale Konstytucyjnym.

Morawiecki opowiadał jeszcze o tym jak beznadziejna jest polska konstytucja oraz o tym, że rząd ROP nie wsadza do kryminału gejów.

Całe wystapienie sędziego TK było jedną wielką brednią. Nie zapominajmy, że sędzia twierdził, iż występuje w imieniu rządy RP. Skąd bierze, to całe towarzystwo?

Więcej na ten temat w materiale wideo z konferencji prasowej polityków PO jaka w czwartek odbyła się w Sejmie.

Foto: TVP Info

Wideo: platformawideo

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: