Polska krajem więźniów politycznych

0
485

Wczoraj komentując konieczność powołania Komisji Śledczej d/s zbadania możliwości dokonania przestępstwa przy uchwalaniu prawo wodnego pisaliśmy także o sprawie Stanisława Gawłowskiego, na aresztowanie którego Sejm PiS wyraził wczoraj zgodę. Gawłowski jest ustawodawcą, który odkrył ten być może ten największy przewał legislacyjny w wolnej Polsce po 1989 roku.

Jednocześnie Giertych podkreślił, że w jego przekonaniu obecnie Stanisław Gawłowski “jest przetrzymywany nielegalnie”. Jak zaznaczył, decyzja Sejmu w tej sprawie się nie uprawomocniła. Jego zatrzymanie w starej sprawie, gdy Gawłowski stawiał się na wszystkie wezwania prokuratury były bez sensu i niepotrzebne.

Drastycznie tracący w sondażach PiS przeszedł więc do stosowania represji politycznych. Spodziewaliśmy się tego od dawna.Zatrzymanie Gawłowskiego w oparciu o zmyślone zarzuty dowodzi, że Polska ponownie jest krajem z więźniami politycznymi. Gawłowski jest więźniem politycznym, zatrzymanym być może z powodu odkrycia legislacyjnego przewału, w który zamieszane są osoby związane z redemptorystą, Tadeuszem Rydzykiem.

Wczoraj w Sejmie w ogóle orgia, Sejm bez dyskusji przyjął projekt zmian ustaw dotyczących sądownictwa. Ukarano posłankę Kamilę Gasiuk Pihowicz odebraniem części uposażenia gdyż protestowała przeciw przyjmowania ustaw bez dyskusji.  Polski Sejm zamienił się w Sejm niemy.

Foto: SuperBiz – Super Express

Wideo: @Zbyszek G

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: