Polska Radykalna. Ptasie Radio rozmawia z księdzem Tadeuszem Rydzykiem o wyborach, prześladowaniach Kościoła i genderyzmie

15
271

pies

Ptasie Radio:  Ojciec założyciel, ach… doktor… ach, dyrektor, co jeszcze dodać, bo przecież tyle tytułów, ojej, ksiądz Tadeusz Rydzyk, witamy serdecznie, bardzo… napra…

OjciecDyrektor: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

Ptasie Radio:  …zawsze Dziewica, hhhh.

OjciecDyrektor: Po owocach ich poznacie… Boże! Co to się dzieje?

Ptasie Radio: Żyjemy w tak trudnych czasach, mordują Chrześcijan na świecie…

OjciecDyrektor: Mnie czasami ludzie pytają, katolicy, zwykli parafianie, kto rządzi? Tak pytają. Ludzie. Jaka siła? I ja mówię. Banki, rządy i media. Trójkąt. Diabelski. A my w środku. Kościół. Naród. Radio Maryja. Bronimy się. Jest ciężko. Musimy się jednoczyć. W Chrystusie. A kiedyś tak, ale to dawno. Gdy Polska była z Chrystusem, to jakich mamy najbardziej znanych Polaków? Kto? Jan Paweł II i siostra Faustyna. A teraz?

Ptasie Radio: Ja znam jeszcze jedno nazwisko, ale nie chcę mówić.

OjciecDyrektor: Kto?

Ptasie Radio: Były prezydent.

OjciecDyrektor: Eeee tam, pobłogosławić i do przodu.

Ptasie Radio: Mamy eskalację ataku na Polskę, a rząd polski…

OjciecDyrektor: Ale co pani! Boże! My nie mówimy “polski rząd”, ale “rząd w Polsce”, bo trzeba służyć narodowi, nie obcym, prawda? A tutaj nie widać miłości. Jeden kupił sobie stanowisko, tak? A ten drugi? Siedemnaście mercedesów po Polsce jeździ, a pan Duda, młody, wykształcony, wcześniej harcerstwo, pielgrzymki, normalnie, tylko jednym, polskim autobusem.

Ptasie Radio: Niektórzy mówią, że się zmieniło na lepsze. Nawet tutaj….

OjciecDyrektor: Czyje lepsze? Cała ta polityka to kogo wspieranie? Nasze zamykać, a otwierać niemieckie. A stocznie? Co zrobili? A sprzedaż ziemi? Miliony hektarów. Zasypią nas. Markami. Euro. Podpisują cały czas. Za bezcen. A polityka prorodzinna? Jadą Polacy i żebrzą w Niemczech, w Anglii. A tutaj co? A służba zdrowia? Tak obliczone, aby starzy powymierali. Aby padli. Chorzy na raka. I nie leczą. Wszystko jest tak obliczone. Z dokładnością.

Ptasie Radio: Musimy to jakoś zmienić, bo inaczej…

OjciecDyrektor: Trzeba myśleć! I nie być naiwnym! O! Taki przykład! Jechaliśmy w Kanadzie, dużo kilometrów. I słuchaliśmy radia, w samochodzie. Ojcowie, co znają technologię, to zrobili. Przez zaprzyjaźnionego satelitę. Radio Maryja i całkiem wyraźnie. A wiec można, prawda? Można się zjednoczyć. Naprawdę. I ja mówię. Gdyby nie Polacy, te manifestacje, pod konsulatami, ambasadami, na ulicach, to byśmy nie byli na multipleksie. Petycje. Jakie ważne. Tak samo Radio Maryja. Ludzie bali się, że stracą emerytury. To jest nasze Westerplatte. Nie bać się. A tutaj co? Jak patrzę na Polonię. Tyle księża robią dobrego, a konsulat? Zlikwidowali tyle punktów wyborczych. W Kanadzie też. Takie trudności, aby nie poszli do wyborów. Zniechęcić.

Ptasie Radio: W Chicago zaledwie kilka miejsc… pod kontrolą MSZ…

OjciecDyrektor: No widzi pani! 10 milionów Polaków! Czytałem w internecie. I tylko 20 punktów. Boże! Dajcie spokój! Po owocach ich poznacie…

Ptasie Radio: A jak znowu oszukają?

OjciecDyrektor: Lenin mówił, że nie ważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy. Będą trzy dni liczyć. Ile można przekręcić w tym czasie? Pomyśleć. Naród musi patrzeć na ręce. I reagować. Taka jego rola. Zło piętnować. Mówić prawdę. My możemy mieć rację, ale oni mają władzę. Rozumie pani? Jak kłamią! Jakie przekręty! Na miliardy! Komorowski. Jakieś piramidy finasowe, kontrakty na helikoptery, broń. Piszą o tym w książkach, gazetach. Nic. Trójkąt. Banki, rządy i media… tak. Prześladowania? Pan Jezus powiedział, że Antychryst przyjdzie i będzie rządził. I to się dzieje. 100 tysięcy ludzi rocznie zabija się za Chrystusa. I media milczą. Ktoś tym steruje. W jakich rękach są? Będą nas zamykać za prawdę. Teraz atakują księży, że pedofil, homoseksualista. Ale nie atakują duchownych innych wyznań. I jak to wyolbrzymiają. I kto to robi? Najemnicy. Pan Jezus przestrzegał, że tak będzie.

Ptasie Radio: Genderyzm jest już w Polsce. Czy można się przed tym obronić?

OjciecDyrektor: Był taki ksiądz, nie pamiętam, z Norwegii, gdzieś z tamtąd. I ten ksiądz, odważny, powiedział z ambony, że homoseksualiści nie dostaną się do Królestwa Bożego… I wsadzili go do więzienia… widzi pani, a przecież powiedział prawdę… jest w Biblii… tak… I co zrobić? Jeżeli to wejdzie, to wiecej zła niż komunizm! To jest chore. Marksizm. Ideologia. Nie jest powiedziane, że nie będziemy w więzieniach, mówię pani. Był hitleryzm, nazizm, komunizm i teraz mamy to.

Ptasie Radio: Ale przecież Polacy są przeciwni…

OjciecDyrektor: On podzielił na radykalnych i racjonalnych. Polaków. I po co? Są wierzacy i niewierzacy, są duchowni i świeccy. Po co dzielić? I ta konwencja! Wszyscy jesteśmy przeciwko przemocy. O co chodzi w tych konwencjach? Trzeba przeczytać! Źródłem przemocy jest religia? Tradycja? Wszystko odwrócone. I podpisał. A jak prosili biskupi? Nic. Ale Kościół kocha! My kochamy… kochamy, bo tak mówi Biblia, ale można się otruć. To przecież trucizna. My nie mówimy nie kochać! Ale patrz, co bierzesz!

Ptasie Radio: Genderyzm jest również w USA.

OjciecDyrektor: Płeć kulturowa. Tak mówią. A co jest? Antynarodowe, antynaturalne, przeciwko Polsce. Nie on, nie ona, tylko jakoś tak inaczej. Kandydatka, ja wiem? kandydat, pani Krzysztof. Biedny człowiek, ja szanuję. Bliźni. Ona. On. Pani Grodzki.

Ptasie Radio: Wygląda obrzydliwie!

OjciecDyrektor: Pani słyszała? Promował swoją książkę “Ania jestem”, a tam z tłumu nagle, spontanicznie, wie pani, tak normalnie “Krzysiek nie wygłupiaj się”. W empiku to było. Ja mówię. Po owocach ich poznacie.

 

zdjęcie: przebranepsy.pl

tekst ten ukaże się również na portalu racjonalista.tv

Dariusz Wiśniewski

15 Komentarze

 1. Rydzyk mądrze mówi. Mnie tylko nie podoba się popieranie PiS-u przez TV Trwam i Radio Maryja. Upartyjnienie religii.

 2. “Cała ta polityka to kogo wspieranie? Nasze zamykać, a otwierać niemieckie. A stocznie? Co zrobili? A sprzedaż ziemi? Miliony hektarów. Zasypią nas. Markami. Euro. Podpisują cały czas. Za bezcen” To prawda – a zaprzeczanie nie ma sensu.

 3. “Naród musi patrzeć na ręce. I reagować. Taka jego rola. Zło piętnować. Mówić prawdę. My możemy mieć rację, ale oni mają władzę. Rozumie pani? Jak kłamią! Jakie przekręty! Na miliardy! Komorowski. Jakieś piramidy finansowe, kontrakty na helikoptery, broń.” -Rydzyk nie kłamie ! W Mielcu strajkują, że w polski rząd zamawia za granicą (Francja) helikoptery.

 4. Decyzja o kupnie francuskich helikopterów ma dobre uzasadnienie, to nie żadna piramida finansowa. Polacy kupują więcej ziemi w Niemczech niż Niemcy w Polsce. To więc Polacy bardziej wykupuja Niemcy. Polska eksportuje do Nimiec za bliksko 60 miliardów euro. Kłamstwem jest więc punkt widzenia przedstawiony przez Jaruna. A w Milecu jak sobie strajkują ich sprawa.

 5. Wiktor a może Meksykanie wykupują Stany Zjednoczone? Nie bądź śmieszny. Kupuje i wykupuje bogatszy a nie biedny. Ty naprawdę myślisz, że ludzie są głupsi od ciebie ? Polska do Niemiec eksportuje tylko płody rolne. Jakie 60 mld. euro? Co ty bredzisz ?Jesteśmy dla Niemiec “republiką bananową” czyli eksportujemy cebulę i ziemniaki.

  • @Wiktorowi pomyliła się przybliżona całkowita wartość polsko-niemieckiej wymiany handlowej jeszcze kilka lat temu z aktualną wartością polskiego eksportu. Według “Rocznika Statystycznego Handlu Zagranicznego 2014” (do znalezienia na stronie GUSu) polski eksport do Niemiec w 2013 r. wyniósł prawie 39mld euro. Import z Niemiec w 2013 to 34mld.
   *
   Natomiast co do struktury towarowej wymiany z Niemcami to na stronach 180 oraz 181 Rocznika masz wszystkie dane. Policzyłem za ciebie i wyszło mi, że wszystkie żywnościowe grupy towarów stanowiły 9.5% polskiego importu oraz 12.1% eksportu.
   A więc napisałeś banialuki.

 6. Jako ciekawostkę podam, że kupno ziemi przez cudzoziemców ( w tym Polaków) w Niemczech obłożona jest takim rygorem, że staje się to niemożliwe dla cudzoziemców. A zdrajcy Polacy wyprzedają ziemię nie tylko Niemcom.

 7. Kukiz tak szarżuje, że nie ma szans na II turę, zostanie więc przegranym, zresztą niczego on nie zrealizował. Do Senatu już mamy jednomandatowe okregi wyborcze. I co zmieniło to coś?

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: