Porody i choroby Na Wspólnej

0
120
NA WSPOLNEJ TVN RADEK ORZEL

W barze trwa poród Żanety! Szulcowa podświadomie czeka na męża – mimo wielkiego wysiłku, nie może urodzić. Przerażeni Ziębowie alarmują Wojtka. Czy Szulc zdąży na czas? Na kolejne odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 11 – 14 grudnia o godz. 20.05 (CST – Chicago) i 21.05 (EST – Nowy Jork).

Dominik widzi, jak Daria przegląda w internecie informacje dotyczące aborcji. Chłopak ma nadzieję, że dziewczyna usunie ciążę. Daria to zauważa – wykrzykuje mu w twarz, że urodzi to dziecko i wszystkim powie, kto jest ojcem! Wkrótce załamany Dominik spotyka się z Kaśką – przed nim najtrudniejsza rozmowa w życiu…

Następnego dnia Daria dzwoni do gabinetu ginekologicznego i umawia się na wizytę. Dowiaduje się, że zabieg usunięcia ciąży będzie kosztował kilkaset złotych. Dziewczyna sprzedaje w lombardzie swojego smartfona. Nie mówiąc nic Dominikowi, zjawia się w klinice. Czy zdecyduje się na aborcję?

Tymczasem Zuza odwiedza w szpitalu Marysię. Zastaje przy jej łóżku doktora Kosińskiego. Lekarz mówi jej, że z dziewczynką jest coraz lepiej i niedługo wyjdzie ze szpitala. Hofferowa nie może nachwalić Kosińskiego – do tego stopnia, że Elżbieta zaczyna podejrzewać, iż Zuza zakochała się w przystojnym kardiochirurgu.

Z kolei Kalina słyszy, jak Norbert mówi jej synkowi, że nie pozwoli by mama była bita. Kobieta dziękuje Owczarkowi za te słowa i za to, że tak jej pomaga. Składa mu na ustach gorący pocałunek… Natomiast Michał zasypia przy śniadaniu. Kinga jest coraz bardziej zaniepokojona jego stanem. Brzozowski idzie po wyniki swoich badań – dowiaduje się, że są dalekie od normy. Na domiar złego Michał kompletnie zapomina o bardzo ważnym spotkaniu z Małecką. Biznesmenka jest wściekła!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: