Powstaje polonijny klub pilotów dronów

1
1390

ProgressforPoland oraz Chicago Vibe Photography tworzą polonijny klub pilotów dronów. Pragniemy od razu wszystkich miłośników teorii spiskowych uspokoić. Wiemy, że drony wykorzystywane są do wielu różnych celów. Na przykład Centralna Agencja Wywiadowcza używa dronów w walce z terroryzmem. Wielu liderów rozmaitych ugrupowań terrorystycznych zapoznało się z możliwościami dronów, wylatując w powietrze.  Drony, ku naszej radości umożliwiły terrorystom szybkie spotkanie z Alllahem.

Tutaj możemy kolejny raz, wszystkich od razu uspokoić. Polonijny Klub Pilotów Dronów nie jest afiliowany  przy Centralnej Agencji Wywiadowczej, ani  nie posiada związków z  autorami powieści sensacyjnych, którzy tworzą fantastyczne sceny z dronami. Łączy nas przekonanie, że członkowie klubu posiadają umiejętności, należą do osób kreatywnych i pomysłowością nie ustąpią w tej materii.

Polonijny Klub usposobiony jest pokojowy, nie chce wykorzystywać dronów do śledzenia niewiernych żon i ich kochanków, ani innych niecnych celów.

Klub pragnie na przykład organizować konkursy na najlepsze filmy nakręcone za pomocą dronów, czy najlepszych zdjęć wykonanych z pokładu drona. Używanie dronów stało się bardzo popularne także wśród Amerykanów polskiego pochodzenia, to popularne hobby. Wierzymy, że wielu członków naszej społeczności zademonstruje sporą kreatywność w kręceniu filmów.

Wideos: armour armour /Youtube.com

Warunkiem uczestnictwa w klubie jest posiadanie licencji z FAA. Dodatkowe informacje o uczestnictwie w klubie pod numerem telefonu (312) 459-4244

Zapraszamy do klubu, wkrótce więcej informacji.

1 Komentarz

  1. A jeszcze nie tak dawno zbudowanie modelu śmigłowca to była naprawdę wielka sztuka. Bardzo to ciekawe zjawisko: powszechna dostępność zdjęć lotniczych. Przydatne także w gospodarce…..

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: