Pożar i porwanie Na Wspólnej

0
249

Maks dostaje od mamy dramatyczny telefon – płonie ich dom! Przerażony Brzozowski natychmiast rusza do Rogali. Co zastanie na miejscu? Czy wszyscy przeżyją? Jednak pożar w domu Izabeli i Jerzego to nie koniec dramatów bohaterów z „Na Wspólnej”, dlatego zachęcamy do śledzenia ich losów w ITVN od poniedziałku do czwartku 10 – 13 lipca o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork).

Miro proponuje Żanecie i Wojtkowi rajd off-roadowy w Czarnogórze. Szulcowie są ogromnie podekscytowani – od razu wybierają się na trening. Podczas szaleńczej jazdy Żaneta zaczyna się czuć coraz gorzej. Następnego dnia kobieta słabnie także w biurze. Monika żąda, aby Szulcowa natychmiast poszła do lekarza… Wojtek czeka na żonę u Mira – przygotowują auto do treningu. W pewnej chwili dostaje od Żanety zaskakującą wiadomość…

Tymczasem do Mikołaja dzwoni Adam. Pokerzysta proponuje mu grę dziś wieczorem – do wygrania jest kilkaset tysięcy złotych! Leśniewski walczy ze sobą. W końcu okłamuje matkę i rusza do kasyna. Honorata orientuje się, że syn zabrał z domu wszystkie pieniądze. Mikołaj rozpoczyna wielką grę, ale nie wie, że to pułapka… Chłopak szybko wygrywa z oszustami. Atmosfera w kasynie staje się bardzo nerwowa, ale Leśniewskiemu w końcu udaje się wyjść z pieniędzmi. Kiedy szczęśliwy wraca do domu odkrywa, że nie ma w nim Nicole i Stefanka.

Z kolei Ostrowski chce udowodnić Ewie, że nie myśli tylko o pracy – proponuje jej wieczorną randkę. Dobry nastrój ordynatora jednak pryska, kiedy w szpitalu dyrektor Kolenda oznajmia mu, że znowu został zawieszony. Wszczęto przeciwko niemu śledztwo w sprawie fałszowania dokumentacji medycznej. Ostrowski ma natychmiast opuścić szpital! Jak zakończy się ta sprawa? Na kolejne odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Foto: Radek Orzeł TVN

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: