Prezentacja przestępcy Macierewicza

0
603

 

Zakończyła się już prezentacja absurdalnego, tak zwanego raportu technicznego podkomisji badającej katastrofę smoleńską. – Dysponujemy materiałem dowodowym, do którego nie sięgano wcześniej – powiedział dziś Antoni Macierewicz. Dodał, że podkomisja zebrała około 150 relacji bezpośrednich świadków. W czasie konferencji doszło do incydentu. – Panie Antoni Macierewicz, jest pan kłamcą i przestępcą. Za swoje zachowanie odpowie pan przed sądem w wolnej Polsce – powiedział dziennikarz “Gazety Wyborczej” Wojciech Czuchnowski.

Taka była też rekcja posłów opozycji, z Platformy Obywatelskiej, którzy potwierdzili, iż Macierewicz w wolnej Polsce stanie przed sądem. Poseł Kerwiński z PO podczas konferencji prasowej stwierdził, że konferencja ta jest sumą wszystkich kłamstw. Eksperci wręcz wyśmiewają wnioski Macierewicza,  ten twierdzi na przykład twierdzą o wybuchach pod trzecią salonką, tymczasem zdjęcia wraku pokazują, iż podłoga pod trzecią salonką nie została,  zniszczona. Wskazywano, na szereg  innych kłamstw, iż nie jest prawdą, iż Macierewicz nie mógł lecieć do Smoleńska. I tak dalej i tak dalej. Macierewicz mówił o dowodach, ale ich nie przedstawił.

Istotna jest deklaracja, że także w przyszłości eksperci Macierewicza, w  będą odpowiadać karnie. Ich kłamstwa nie pozostaną bezkarne.

Tym razem w Polsce eksperci na bieżąco odpowiadali na kłamstwa Macierewicza. Nie istnieją badania, potwierdzające tezy Macierewicza. Błąd polegał, że w przeszłości w sposób niedostateczny broniliśmy ekspertów Komisji Millera.  Nie odpowiadano na pomówienia iobrażanie ich. Dzisiejsza prezentacja Podkomisji Macierewicza, była obrazą ludzkiego rozumu. Istotne jest jedno. Nie przedstawiono żadnego dowodu, który podważałby choć jedno zdanie raportu Millera.

Raport podkomisji Macierewicza, nie ma znaczenia, techniczny, końcowy, pół końcowy itd, pokazują, iż państwo PiS zbudowane zostało na kłamstwie. Za to kłamstwo Macierewicz i jego tak zwani eksperci, w przyszłości powinni odpowiadać karnie. Naszym zdaniem niezbędne jest także powołanie Wielkiej Komisji Śledczej, która zbada w jaki sposób smoleński wypadek lotniczy wykorzystywany był politycznie.  Powołanie takiej Komisji jest niezbędne, jeżeli do Polski ma wrócić normalność. Antoni Macierewicz jest wielkim szkodnikiem w polskiej polityce.

Foto: WP Wiadomości

Wideo: @Platforma News

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: