Prokuratura organem wykonawczym paranoi Kaczyńskiego, przesłuchanie Tuska trwa

0
164

Donalda Tuska entuzjastycznie witano na Dworcu Centralnym. Wśród witających była także premier Ewa Kopacz. Mimo wielkiej mobilizacji w szeregach PiS na Dworcu Centralnym pojawiła się zaledwie grupka przeciwników Dolanda Tuska. Nie byli oni w stanie wpłynąć na atmosferę powitania, ani jej zakłócić.

Było sto lat, życzenia urodzinowe. Media na świecie informują o przyjeździe Tuska do Polski, nie są to komentarze pozytywne dla rządu PiS. Politycy PiS komentują przyjazd do Polski na swój sposób. Ich metoda jest znana i wielokrotnie już przećwiczona. Politycy PiS wymyślają rozmaite kretynizmy, polegające na wylaniu beczek pomyj, kłamstw.  Przykład jak działa propaganda PiS dała tak zwana profesor Krystyna Pawłowicz, bredząc na swoim profilu na „facebooku”. Fikcyjnie opisuje jak to  w  Tusk, w trakcie zeznań opisuje wagę stosunków z Rosją i jego rzekome uczucia dla Putina. Taka opowieść ‘science fiction”. Powiedzmy sobie szczerze. Krystyna Pawłowicz jest taką „usłużną idiotką” PiS, na zlecenie prezesa, gotowa do każdej podłości, gotowa rzucić, każdym oskarżeniem, każdym kłamstwem. Identycznie postępuje cały tabun polityków PiS i ich propagandzistów obecnych także w polonijnych mediach, w polonijnych programach radiowych.

Inny prominentny polityk PiS, Joachim Brudziński twierdził, iż kiedyś politycy wysyłali na Dworcu na przystanku  „niepodległość”, Tusk wysiada na przystanku „prokuratura”. Pokazuje to metodę PiS, rzucać fałszywe oskarżenia, poniżyć. Potem kiedy przychodzi do sądu okazuje się, że człowiek był niewinny.

Przypomnijmy metody jakimi niszczono Włodzimierza Cimoszewicza, jak fałszywe oskarżenia rzucano pod jego adresem.

Prokuratura popisuje się, jakby walczono o pozycję prymusa w szkole zwolenników Jarosława Kaczyńskiego. Przewodniczącemu Rady Europejskiej zafundowano wielogodzinne przesłuchanie, jakby chodziło o jakąś wielce ważną sprawę. To metoda propagandy PiS. Skoro prokuratura przesłuchuje człowieka bez mała cały dzień, coś pewnie musi w tym być, pomyśli sobie “ciocia Klocia”. Prokuratura przez cały dzień manifestuje, iż jest instytucją podległą paranoi Jarosława Kaczyńskiego, nie ma nic wspólnego z wymiarem sprawiedliwości, jest tylko organem wykonawczym paranoi przesa Jarosława Kaczyńskiego.

Dlugie godziny kazano czekać na koniec cyrku. Obrazuje to charakter państwa PiS, pokazuje, iż prokuratura jest dzisiaj organem politycznej represji, zaś Rzeczpospolita Polska, państwo PiS staje się państwem obrzydliwym.

Teren przed prokuraturą szczelnie ogrodzono, nie są dopuszczani tam ludzie, chodzi oczywiście o zwolenników przewodniczącego Rady Europejskiej. Ten strach przed ludźmi zaczyna przypominać putinowską Rosję. To co dzisiaj dzieje się w Polsce, to hucpa polityczna, polityczna zemsta i tak to komentuje świat. Czekamy na konferencję prasową Donalda Tuska.

Andrzej Jarmakowski

Wideo: Maciej Sandecki/ Youtube.com

Foto: WP Wiadomości

* *

Po ośmiogodzinnym przesłuchaniu Donald Tusk zgodnie z prawem nie udzielał informacji dotyczących detali przesłuchania. Donald Tusk powiedział, iż sprawa ma charakter wybitnie polityczny.

Okazuje się, iż prokuratura jest częścią państwa PiS, staje się elementem represji i realizacji paranoi szefa PiS. Na dzisiaj na tym sprawę można zakończyć.

Prokuratura dała kawę, obiadu nie dali, więc Donald Tusk powiedział, iż jedzie jeszcze odwiedzić przyjaciół w Warszawie. Donaldowi Tuskowi życzymy smacznego obiadu.

Prokuratura stała się dzisiaj elementem komedii. Państwo PiS staje się czymś komicznym, momentami obrzydliwym.

Jak ujawnił Roman Giertych, przesłuchanie zapisywane było ręcznie, więc długo trwało.

czyli wyglądało jak w XIII wieku, ręcznie skryba zapisywała. Oto Polska PiS.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: