Ptasie Radio wyjaśnia dlaczego wygrał Donald Tusk

10
871

Nie mówiłam? To się właśnie nazywa antychrześcijaństwo! Bo państwo nieraz pytacie. No to proszę! Macie, jak na dłoni. Mówił o tym ostatnio ksiądz doktor Dariusz Oko. Boże, spraw, aby tacy ludzie byli przy nas na zawsze. On to przewidział. I już od lat ostrzegał. Kto go słuchał? Mówili o nim oszołom. Ksenofob. A teraz co? Europa. Mój Boże!  Ale nie ta, gdzie my jesteśmy, nie, tylko ta od nas na zachód, to tamta Europa, proszę państwa, tak, ta, która właściwie już nie jest Europą. To już jest szariat. Kultura śmierci. Ja państwa przepraszam, wiem, że zapowiadałam rozmowę Radia Maryja o zagrożeniach ze strony innych kultur. Fascynująca dyskusja! Warto posłuchać. Ale to za chwilę.

 Europa lewacka jedynej i właściwej prędkości! Zło! W czystej postaci! I Herr Tusek stanął na czele tego zła! Ojej! Ojej! Widzieliście? Jaki był dumny? Że niby zaskoczony. Tak się drapał w główkę. Zawstydził się, biedaczek. Ale tak na niby. Ten cwany uśmieszek. Aaaa, słyszeliście? Są poważne zarzuty wobec niego. Tak, tak. Natury kryminalnej. Jak wróci, to może się z tego nie wyplątać. Nie tylko Smoleńsk. Chodzi o malwersacje pieniędzy na dużą skalę. Prokuratura już się tym zajęła. I właśnie w takiej sytuacji zostaje wybrany na szefa Rady Europejskiej. Taki dziwny zbieg okoliczności, co nie? I teraz pytanie, czy został wybrany za darmo? Jak państwo myślicie? Makrela rzuciła mu linę, ale teraz coś za to chce. Za friko nic nie ma. Nie tylko ona. Jeszcze jest kilku krzykaczy. Jeden taki obleśny. Nazwisko nie do wymówienia. Warto pomyśleć. A w ogóle, słyszeliście? Te wybory mogły być sfałszowane. Wskazał na to minister Waszczykowski. Przecież to widać. Nie trzeba dowodów.

 Stawką jest Polska. Nasza wiara. Nasza tożsamość. Proszę posłuchać uważnie. Bruksela chce nałożyć na Polskę sankcje. Teraz! W Polsce poprawia się, premier Szydło to potwierdziła, bezrobocie spada, obywatele wspierają rząd, a tutaj nagle, tuż po wyborze Tuska, słychać nawoływania, aby nas ukarać. Wiemy, o co chodzi? Czy trzeba wyjaśniać? Nie bądźmy naiwni! O czym mówił Jarosław Kaczyński? Tak traci się suwerenność. Powoli. Pod płaszczykiem. Trudno się zorientować. Co nas czeka teraz? To dobre pytanie. Może nawet będą zakazywać modlitwy. Tak. Naszego ślimaka, proszę sobie tylko wyobrazić – poczciwego winniczka – zakwalifikowali jako rybę. Tak im wyszło! Barbarzyństwo! Kościoły puste. Przerabia się je na magazyny z żywnością dla muzułmanów. A jak! Buduje się meczety. Ogromne. Pojemne. Są na to pieniądze. Płacimy przecież składki. Ale na świątynie chrześcijańskie trzeba żebrać. Ksiądz Oko powiedział, że my, Polacy, nasz chrześcijański naród, może zatrzymać tę inwazję. Możemy uchronić Europę od zagłady. Po raz kolejny. Tak naprawdę, to zostaliśmy tylko my. Trzeba wrócić tylko do naszych korzeni, do chrześcijaństwa. O to jest walka. Aby nam przeszkodzić! Jest dyktat z Brukseli. Mamy ich przyjmować. Tysiącami. I trzeba będzie na nich płacić. A jak! Ja nie wiem, czy oni w ogóle umieją pracować. Brać tak. Tak są nauczeni. Taka kultura. Mamy przyjąć to, co Kopaczowa obiecała. Głównie mężczyźni. Nikt ich nie chce. Widzieliście państwo w telewizji, jak się zachowują? Ja nie będę mówić, bo zaraz nazwą mnie rasistką. Na przykład w Szwecji? To już zresztą nie jest Szwecja. Zostały resztki. Taki kiedyś był piękny kraj! Musimy zrozumieć: tu chodzi o niszczenie naszej tożsamości. Komuna tak robiła. I potem już idzie łatwo. A co to jest tożsamość? Wiemy czy nie? Historia i wiara, prawda? Za każdego, którego nie przyjmiemy, mamy zapłacić 250 tysięcy euro. Tak zdecydował Tusk. Po to został wybrany. Na siłę, żeby przyjmować. Że niby to jest humanitarne i zgodne z wartościami europejskimi. Sratatata. I tego ma pilnować Tusk. I dlatego został szefem. Niech Bóg nas zachowa w opiece. Matko Jedyna, módl się za nami, biednymi!

 zdjęcie: przebranepsy.pl

Dariusz Wiśniewski

 

10 Komentarze

  • Mądra inaczej, ciekawe, gdzie i kiedy była w Polsce? Ksiądz Oko nie ma się gdzie prezentować to opowiada brednie. Nigdzie w Polsce nikt nie przerabia kościołów na magazyny, ale gdy takie brednie będą opowiadać, to co mądrzejsi Polacy odsuną, a nawet zaczynają się odsuwać, bo KK zapomniała że jest rozdział kościoła od państwa. Kościół zamiast uczyć wiary nauczył się korzystać z życia, pazerny na kasę i politycznie zaangażowany. Zapomnieli do czego zostali powołani,a to samo robi p. Śliwa, która z nienawiści do naszego kraju sieje nienawiść między Polonią i krajem.

 1. Ha, Ha, Ha. Gratuluję poczucia humoru i dobrego drinka. Na trzeźwo przecież nie da się wymysleć takiej głupoty. Ania nieźle popiła.

 2. Muszę stwierdzić, że niektórzy dyskutanci na forum Progressu mają jakieś cechy umożliwiające im błyskawiczne przenoszenie się z jednego miejsca na drugie (jak w filmach o czarownicach). Uczestniczą w manifestacjach KOD w Polsce, ale jednocześnie świetnie znają polonijne Chicago. Oczywiście Śliwa ogłupiła część polonijnego środowiska i są to szkody na kilka pokoleń. Jednak “liderzy” Progressu (Jarmakowski i Wiśniewski) też nie są lepsi. Słuchają i oglądają antyamerykańskie stacje oraz popierają ludzi, którym bardzo blisko do komuny i którzy chcą opanować i zniszczyć Amerykę jaką znamy. Panowie z Progressu też ogłupiają Polonię tylko że z przeciwnego bieguna. Tak podziwiany przez nich Obama praktycznie rozbroił Stany i ew. wybór H.Clinton byłby tylko dalszym ciągiem jego polityki. Ameryka H.Clinton to tylko dalszy ciąg agonii kraju. Właściwie szkoda czasu na dalszy komentarz. Panowie i tak będą dalej robić swoje, a Wiśniewski jest żałosny. Ludzie, którzy słuchają Sliwy nie znają Progressu.

  • ” Tak podziwiany przez nich Obama praktycznie rozbroił Stany”
   Jakieś konkrety?
   Skąd sie tacy madrale biorą?
   Z kanapy przed telewizorem stale nastawionym na Lisią TV i z sedesu przed którym na szafce leży laptop stale na jednej stronie breitbart.com 😉

  • Progressforpoland jest portalem niezależnym i obserwują Chicago od lat, niech Ci się nie wydaje, że jest to portal tylko dla Ciebie. Komentują nie tylko z Polski, ale Polacy z całego świata. Mają też rodziny nie tylko w Chicago, ale na całym świecie. Więc wolnego, bo oskarżać możesz swoich bliskich, a nie ludzi, którzy dzięki elektronice które między sobą rozmawiają o różnych sytuacjach. Być może nie nadajesz się do komentowania sytuacji życia na świecie w tym Polski?

 3. Bardzo bym chciał, żeby dyskusja byłą na temat, a nie ad personam. To do niczego nie prowadzi, prób wylania własnych pretensji do wszystkich co się nawiną. Dlaczego ludzie mają taką potrzebę?

 4. Jak zwykle w dziesiatkę. Autor jest jak najlepsi aktorzy z SNL; jak uda im sie trafić w “swoją postać” to wtedy przechodzą do historii grając swojego prezydenta czy kandydat(kę) na prezydenta.
  Red. Wiśniewski naturalnie czuje charakter kuchty z Naperville będącej krzyżówką polonijnej Matki Dyrektor, Oprah Winfrey, siostry Ratched i Hyacinth Bucket.

 5. Pani Sliwa, Pani nigdy nie bedzie Makrela, a najwyzej starym juz zjelczalym sledziem, a zapach bedzie unosil sie do samego Pana Boga, po czym pozna najgorsza z katoliczek.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: