Radosne i trudne dni Na Wspólnej

0
225
Foto TVN Radek Orzeł

Włodek i Maria wracają z Paryża szalenie zakochani. Opowiadają dzieciom, jak bardzo są nierozłączni. Zięba jednak marzy o chwili samotności… Jeszcze nie wie, że żona chce razem z nim jeździć wszędzie, nawet na ryby. Czy ich związek znów stanie pod znakiem zapytania? O tym przekonają się Państwo, oglądając premierowe odcinki „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku 3 – 6 lipca o godz. 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork) w ITVN.

Norbert widzi chłopaka Agaty z inną dziewczyną. Owczarek z pretensjami i agresją podchodzi do Staszka. Ten jednak nie zamierza ulegać – wyjaśnia, że Agata go rzuciła. Norbert jest uszczęśliwiony. Tymczasem Bruno z Malwiną i Jarek z Elizą wyjeżdżają wspólnie za miasto. Radosny wyjazd przeradza się w ostry konflikt.

Po kłótni sytuacja wśród przyjaciół jest bardzo napięta. Złośliwy plan zamiany partnerów zostaje wprowadzony w życie. Eliza jedzie z Brunem na wycieczkę rowerową, a Jarek z Malwiną idą na spacer. To nie może skończyć się dobrze – zwłaszcza, że jedna z par zaczyna się całować…

Z kolei była żona Ostrowskiego jest na niego zła – ma pretensje, że nie robi nic, aby przyspieszyć przeszczep serca Oliwii. Arek nie chce jednak łamać przepisów. Iwona go przeprasza. Na osobności kobieta wyznaje Ewie, że zazdrości jej związku z Ostrowskim.

Następnego dnia Oliwia prosi Ostrowskiego, żeby niczego przed nią nie ukrywał. Ordynator obiecuje, że zrobi wszystko, by ją uratować… Niestety, stan dziewczyny dramatycznie się zmienia – zaczyna się dusić.

Ostrowski szybko pobiera organ od dawcy i sam chce przeprowadzić tę operację. Natomiast dyrektor Kolenda – wcześniej już zainteresowana zażyłymi relacjami Ostrowskiego z matką Oliwii – zaczyna sprawdzać nagłą decyzję ordynatora o przeszczepie… Czy poniesie konsekwencje? Zachęcamy do oglądania „Na Wspólnej” w ITVN!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: