Rekolekcje Klaudii Jachiry

3
318

W Polsce zbierane są podpisy pod petycją, której sygnatariusze domagają się opodatkowania Kościoła katolickiego. Kościół korzysta z wielu przywilejów. Za usługi polityczne wobec obozu rządzącego sowitą zapłatę otrzymuje oligarcha z Torunia Tadeusz Rydzyk, występujący także w roli duchownego katolickiego. Na co dzień Radio Maryja realizuje strategiczne cele polityki zagranicznej Federacji Rosyjskiej. Rosja dąży do osłabienia Unii Europejskiej. Rosja Nie chce mieć za partnera do rozmów, czy to politycznych, czy gospodarczych silnego bloku 27 państw.

Kościół katolicki ciągnie z budżetu spore pieniądze, co podsumowała Klaudia Jachira. I pomyśleć, że kiedyś chrześcijaństwo wzywało do dzielenia się z innymi, do udzielania pomocy potrzebującym. Coś o tym pewnie  wie Kornel Morawiecki, ojciec obecnego premiera, wszak na swoją kampanię wyborczą pożyczył pieniądze od księdza właśnie pomagającego syryjskim sierotom. Bohater pieniędzy oczywiście nie oddał! Oczywiście pamiętamy o tym, że Klaudia Jachira jest także oskarżoną przez PiS. Będziemy bardzo uważnie śledzić ten proces.

Foto:

Foto: Niedziela

Wideo: @Klaudia Jachira

3 Komentarze

  1. Obecnie pan Morawiecki senior wystepuje w programie “Sprawa dla reportera” TVP1 prowadzonym przez pania Jaworowicz i ma usta pelne frazesow dotyczace polskiej biedy, niesprawiedliwosci i ludzkich nieszczesc wynikajacych z tego stanu. Smutne to ale prawdziwe jak wielu polskich oligarchow wyroslych na polskiej niesprawiedliwosci dzieli sie tylko i wylacznie slowami z potrzebujacymi i ma otwarte ramiona i konta bankowe na ktore bez zenady wplywaja nieraz setki tysiecy zl. ze skladek polskich podatnikow.

  2. Stary Morawiecki tez załatwił synalkowi pracę w banku a ten młody Mateuszek Morawiecki nachapawszy się, coś kombinuje w zeznaniach podatkowych, przepisuje majątek na żonę…jednym słowem chachmęci.

  3. Niech was nie zwiedzie wygląd człowieka. Przecież hitlerowscy czy stalinowscy oprawcy to nie byli fizycznymi potworami, zniekształconymi ogrami. Przeglądając listę poszukiwanych bandytów z twarzy nie można wyczytać, że to zakapiory. To samo dotyczy polityków.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: