Rząd Szydło popada w śmieszność

0
151

W czasie kiedy tysiące polskich kobiet będą protestować przeciwko rządowi PiS, rząd Beaty Szydło popada  w śmieszność. Kompromituje Polskę w Europie.  Wiemy już, że klęskę poniósł minister Waszczykowski, który w Brukseli miał prowadzić kampanię na rzecz Saryusza Wolskiego. Na razie załatwił tyle, iż kandydat PiS, wystawiony tylko po to, aby utrącić Donalda Tuska, pocałuje klamkę nie wejdzie na szczyt Unii, gdzie przywódcy debatować będą na temat kandydatur Donalda Tuska. Na razie rząd w Warszawie jest jedynym jaki popiera tę kandydaturę.

Nawet kraje Grupy Wyszehradzkiej popierają Donalda Tuska.  Grupa ta znajdowała się w centrum polityki PiS, PiS potrafił jedynie doprowadzić do jej rozbicia.

Beata Szydło wystosowała list do przywódców europejskich, w którym występuje przeciwko kandydaturze Donalda Tuska.  Pisze w nim, iż Tusk wspierał protest opozycji, która zamierzała nie dopuścić do uchwalenia budżetu, mieszał się rzekomo do wewnętrznej polskiej polityki.

Z sondaży wynika, iż zdecydowana większość Polaków popiera wybór Donalda Tuska.

Rząd PiS spotkał się ze ścianą i pewnie przegra z kretesem. Na razie dzisiaj 8 marca protestują kobiety. W Warszawie dzięki Platformie Obywatelskiej dofinansowywane będą zabiegi in vitro. Zabiegom tym sprzeciwia się PiS.

W sprawie wyboru Tuska rząd PiS zafundował taką nieudolną polską odmianę serialu „House of Cards”, ośmieszył Polskę, zrobił więc jedyną rzecz jaką potrafi czynić.

Wideo: Niezależny Serwis Wiadomości

Foto: The Economic Times

 

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: