Senator Anna Anders kompromituje Polonię i dorobek ojca!

3
2179

To Anna Anders – „patriotka”. Miała pokazać Polakom, co to jest miłość do Polski. I pokazała. Wydała 611 000 zł. na swoje podróże z naszych pieniędzy, czyli z kasy podatników.  Jej syn nawet nie mówi po polsku. Ona po polsku też ledwo mówi.W Senacie wystąpiła aż 10 razy!

Senator Anders twierdziła, że będzie dbać o dobry wizerunek Polski. Tymczasem nic nie zepsuło tak wizerunku Polski jak jej koledzy z PiS. Pani Senator była nieobecna w dyskusji o bardzo złej ustawie o IPN.

Osobna sprawa to podróże Pani Senator, a może należałoby powiedzieć prywatne biuro podróży Pani Senator.  Rozumiemy, że politycy muszą podróżować, jednak w przypadku senator Pani Anders, to już przesada, chcielibyśmy wiedzieć, jakie ważne sprawy państwowe były załatwiane podczas tych podróży, jaki był cel podróży? Kto Panią Senator zapraszał?

Pani Senator dostała się do Senatu tylko z powodu nazwiska ojca. W Senacie trochę reprezentowała Polonię. Czy cokolwiek dla tej Polonii uczyniła?

Na razie polski podatnik, zafundował pani Senator prywatne Biuro Podróży, z którego Pani  Senator korzysta bez opamiętania.

O kosztach podróży Pani Senator, mówili także dzisiaj w parlamencie posłowie opozycji.   Będą domagali się odpowiedzi na pytania dotyczące celów jej podróży i wyników. Skoro wydaje się tak pokaźne sumy z kieszeni podatników, ci mają prawo wiedzieć jaki jest cel utrzymywania biura podróży pani Senator. Na razie senator Anders, manifestuje, że do polityki idzie się dla kasy! Pani Anders jest typowym reprezentantem „dojnej zmiany”.  Swoim zachowaniem, pazernością niweczy dorobek Ojca polegający także na bezinteresownej służbie Ojczyźnie.

 

Czy pani Senator w jakikolwiek sposób broniła interesów swojego okręgu wyborczego, czy protestowała w trakcie nielegalnej wycinki Puszczy Białowieskiej? Czy broniła niezależności sadów? Czy broniła praw obywatelskich?  Nic z tych rzeczy! Pani Senator głównie podróżuje za pieniądze podatników!

Foto; Centrum Informacji TVP

Wideo: @Zbyszek G

 

AJ

3 Komentarze

  1. MAMY WYSTRZAŁOWY KONCERT W SENACIE WYSTĘP ARTYSTKI ZE STANÓW W SENACIE KOSZTUJE 61 100 NIE LICZĄC DIET I INNYCH PŁAC TO CHYBA JEDEN Z NAJDROŻSZYCH WYSTĘPÓW ARTYSTYCZNYCH NIE KTÓRY AKTOR CZY PIOSENKARZ ZA JEDEN WYSTĘP CHCIAŁ BY OTRZYMYWAĆ TAKIE PIENIĄDZE

  2. Tylko naiwni nie wiedzą, po co ta pani pofatygowała się na stare lata do Polski! Pani Anders – Dostaje pomija swój drugi człon nazwiska, bo chyba była tylko ” córka swojego ojca”, ale już nie żona p. Costy! Ciekawe co na to jej syn? Patriotką, która swojego syna nie nauczyła języka swojego ojca! Za to dorabia do przyzwoitej renty i na utrzymanie swojej chaty wartej ponad milion dolarów! Ciekawe, bo jeżeli mieszka w Polsce to jest zobowiązana do płacenia podatku inaczej pisząc PIT 37, a co z podatkiem w USA, czy tam płaci? Może warto o tym w nowoczesnym słowie PiS sygnalisty donieś?

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: