Skandaliczne zachowanie Macierewicza

2
192

Nie milkną echa wczorajszego wypadku limuzyny szefa MON Antoniego Macierewicza, który bardzo spieszył się na raut do stolicy. Politycy opozycji piętnują używanie przez ministra służbowych samochodów w sprawach prywatnych. Ryszard Petru i Grzegorz Schetyna nazywają zachowanie Macierewicza “skandalem i kompromitacją”, podkreślając, że właśnie w takich zdarzeniach wyraźnie widać pychę obecnej władzy. Świadkowie zdarzenia drogowego, których cytują polskie media opowiadają, o nadmiernej prędkości kolumny samochodów Żandarmerii Wojskowej, która nie stosowała się do żadnych przepisów. Świadkowie opowiadają, iż kolumna, wioząca ministra obrony Antoniego Macierewicza, spiesząc się na żenującą galę tygodnika „W sieci”, honorującą prezesa Jarosława Kaczyńskiego, zorganizowaną w iście bolszewickim stylu, stwarzała realne zagrożenie dla innych użytkowników drogi.

Dziennikarze wyliczyli, że kolumna Macierewicza, aby pokonać odcinek pod Toruniem, uwzględniając bramki, musiała poruszać się dużo, bardzo dużo szybciej, niż pozwalają na to przepisy.

Macierewicz zresztą wykazał pogardę dla Polaków. Po karambolu natychmiast wsiadł do jednej z ocalałych limuyn nie przejmując się zupełnie losem pozostałych uczestników ruchu.

To taki drobny przykład niebywałej wprost arogancji pisowskiej władzy.

To właśnie brak stosowania procedur doprowadziły w Polsce do wielu katastrof.  Arogancja, pycha władzy, przekonanie o staniu ponad prawem, były ich przyczyną.

Posłowie opozycji oczekują wyjaśnień od premier Szydło, ciekawe. Czy się doczekają. Może premier odwoła się do modnych ostatnio faktów alternatywnych.

Foto: SE.pl

2 Komentarze

  1. Za którymś razem diabli go jednak wezmą. Szkoda tylko niewinnych ludzi, których ta gnida zabije. Zupełnie jak pod Smoleńskiem.

  2. Arogancja tej władzy poraża! To że to Macierewicz fałszujący dowody smoleńskie (uciekł stamtąd) metodami pseudonaukowymi dodaje temu smaku.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: