Święty Antoni zdymisjonowany, Polonia ma problem

8
686

Polonia ma problem. Naczelny kapłan religii smoleńskiej  został zdymisjonowany. Z ukochanego rządu PiS odszedł, niestrudzony tropiciel spisków i trotylu, w prezydenckim tupolewie. Nie pokieruje już MON.  A co będzie z podkomisją smoleńską, której szef uciekł, a teraz i Antoniego zabraknie,  co za nieszczęście! Polonijne media z uporem pijanego maniaka dowodzą, że w czasach stanu wojennego, podczas swoich niezapomnianych konferencji prasowych Jerzy Urban był źródłem Prawdy, Dobra i Piękna. Słuchałem w celach socjologicznych, polonijnych programów radiowych, we wtorek wieczorem oraz w środę przed południem. W polonijnym radiu ani jedna informacja, nie ważne, czy odnosiła się  do Polski, czy spotkania dotyczącego reformy prawa imigracyjnego w Białym, Domu, była skrajnie zakłamane. Śmiechu też było sporo.

W środę przed południem dowiedziałem się.

– Proszę Pani ja każdego wieczora modliłam się do Antoniego, aby wyjaśnił katastrofę smoleńską! A tu taki pasztet.

Problem miała także Łucja Śliwa. Wybrnęła z kłopotu retransmitując wywiad z Radia Maryja z wyjątkowo mało rozgarniętym posłem Kukiz 15, mówiąc kolokwialnie, klasycznym przypadkiem idioty.  Poseł uświadomił  Polonię, iż minister Szyszko  zabezpieczył Puszczę przed lewactwem. Co teraz będzie z Puszczą, gdy lewactwo będzie bezkarne! Lewactwo, to takie słowo wytrych.Jak ktoś jest  be,  zdaniem polityków PiS, zostaje lewakiem. Minister Szyszko zbudował drzwi do Puszczy, uczynił z niej skład desek i gonił owych lewaków. Wyobraźcie jak fatalnie czuły się drzewa w Puszczy, kiedy, po leśnej ściółce kroczą buciory lewaków! Na szczęście był minister Szyszko!Padły również straszne słowa. Nowy minister spraw zagranicznych zdaniem gościa,  pochodzi ze szkoły Geremka, to straszne, choć to nieprawda.  Na horyzoncie pojawiali się ponadto  mityczni liberałowie. Liberałowie – czy może być coś gorszego niż liberałowie? Było jeszcze o dwóch projektach dotyczących aborcji. Jeden zaostrza prawo, zakazując aborcji płodów chorych. Następnego dnia w programie” Radia Deon”, stacja 1080 AM, bredzono na ten temat wyjątkowo, cofając słuchaczy w mroki średniowiecza.  Projekt ten zmusza kobiety do rodzenia dzieci chorych.  Ekspert Radia Deeon pan Terlikowski, pokazał, że ciemnota jest cnotą. Sprytnie dyskusja o aborcji miała także przykryć zmiany w rządzie. Aborcja przykryła ten temat.

Nad wszystkimi komentarzami unosił się komentarz posłanki Pawłowicz, o lewactwie, które wyrzuciło Macierewicza.

W polonijnych mediach jakakolwiek krytyka PiS jest niedopuszczalna, tak jak kiedyś w Trybunie Ludu niemożliwa była krytyka Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W Chicago towarzysze dziennikarze pilnują, aby PiS nie stała się krzywda. Kłamią, bredzą, tworzą nie istniejące fakty. Boją się tłuszczy, księży proboszczów, którzy mogą ich posądzić o lewactwo!

Polonia nigdy nie lubiła ludzi myślących. W Polonijnych organizacjach, w Związku Narodowym Polskim, zawsze istniała atmosfera gonienia przemądrzałych jajogłowych. Zawsze istniał tam duch antyintelektualnej rewolty.

Odwołanie Macierewicza stworzyło dla tych zabłąkanych ludzi problem.  Nie potrafią sobie tego wyjaśnić. Dlaczego Antoni odchodzi. Do Chicago przyjadą pisowscy mędrcy, może jakiś biskup opieprzy wątpiących i już, po kłopocie.  Przecież nie chcecie Polski lewackiej, w której zabija się nierodzone dzieci.   Polonijnymi krytykami nikt się w PiS się nie przejmuje. Jest was zbyt mało,  reprezentujecie zbyt mało głosów, aby ktoś się wami przejmował., i traktował serio.  Dla PiS jesteście potrzebni tylko jako materiał propagandowy, który jak trzeba i pokaże, że Chicago murem stoi za PiS! Ponieważ nie posiadacie charakteru, zrobicie, co wam nakażą. Materiałem propagandowym dla PiS są też polonijne media. Polonijni dziennikarze w wielu wypadkach są „usłużnymi idiotami PiS”. Choć to Kaczyński  odrestaurował Macierewicza w 2006 roku.  To Kaczyński odpowiada za wszystko co wyczyniał Macierewicz. Macierewicz teraz zajmie się Smoleńskiem i opowiadaniem bredni o katastrofie pod Smoleńskiem.

Foto: Polski.TV

Andrzej Jarmakowski

8 Komentarze

  1. Moja oblubienica uruchomi zapewne nową petycję w avaz i zacznie naganiać małpy swoje, do masowego poparcia powrotu kapłana smoleńskiego, na białym koniu.

    • Córko swojego ojca, a co Ty możesz wiedzieć co dla Polski jest lepsze, może turecki Ordogan, a może Orban, jest jeszcze Kim terrorysta? Czy Szefernaker jeszcze ci płaci, a z czego, z podatkow Polaków. Ci Twoi wrogowie utrzymują się sami.

  2. Naczelny fałszerz dowodów smoleńskich z wadami psychicznymi – w ogóle nie powinien zajmować takiego stanowiska. Sama jego obecność (wprowadzony oszukańczo) pokazała z jakim rządem mamy do czynienia.

    • Jak nie ma się co powiedzieć to lepiej zmilczeć niż przekręcać nazwisko. Widać zatwierdzający nie zastanawia się po co tu takie komentarze… Jak ten czy anety…. Czytelnicy na nie czekają? Im głupszy tym lepszy?

  3. Najwlasciwszym miejscem zamieszkania dla Antoniego juz od 2006 roku jest pokoj obity miekkimi materialami w pewnym prestizowym budynku w Tworkach.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: