To będą ważne dni

1
650

W ciągu kilku najbliższych dni sporo się wydarzy. Czeka nas kolejna miesięcznica smoleńska i w Warszawie odsłonięcie „drabinki wyższej”, czyli tak zwanego pomnika ofiar smoleńskiego wypadku lotniczego. Prawo i Sprawiedliwość ma wyjątkowy talent do niszczenia wszystkiego czego się dotknie, więc pomnikowa drabinka już stała się przedmiotem drwin i dowcipów.  Ludowa twórczość  bezwzględna jest dla autorów, tego pomnikowego szkaradztwa.

Polonia w Ameryce, co wcale mnie nie cieszy,odegra w tych wydarzeniach rolę usłużnego idioty, wpychających Polskę, w objęcia Putina. Do Stanów Zjednoczonych, na smoleńskie obchody, przyleci delegacja polskiego wariactwa, na wysokim szczeblu. Będzie smoleński arcykapłan Antoni Macierewicz, oraz kapłan polskiego kłamstwa historycznego Jan Żaryn, oraz pisowski propagandysta i zdobywca wszelkich możliwych i dziennikarskich malin red. Sakiewicz.

Najpierw smoleńskie obchody zorganizowane zostaną w dawnym ośrodku komunistycznego  szpiegostwa (patrz historię ojczulka Zembrzuskiego), czyli w Amerykańskiej Częstochowie.  Częstochowa, ta amerykańska i polska ostatnio kojarzą się ostatnio fatalnie. Częstochowa Polska wytrzymała potop szwedzki, ale uległa ofensywie polskich faszystów. Jeden z ojców polskiej wolności Andrzej Celiński i liderów tej prawdziwej „Solidarności”,  nie potrafił ukryć wzburzenia i napisał:  „WIDZĘ: “Jest stanowisko przeora Jasnej Góry w sprawie pielgrzymki nacjonalistów”.
Serce bije.
Wreszcie!
A tu wielkie zawstydzające góóóóówno.
Polskie, katolickie, jasnogórskie gówno.
“Klasztor jest otwarty dla wszystkich”, to dżentelmen w habicie.
A potem “narodowe”, katolickie, “polskie” ecie pecie.
Ojciec Waligóra imię dżentelmena.
Tacy jak on wypychają Polaków z chrześcijańskiej, judeo-chrześcijańskiej, ludzkiej, człowieczej wreszcie, po doświadczeniu dwóch katastrof XX wieku, Europy.
Wprost w ramiona ruskiego ciemnogrodu.
I mają za sobą wielką polską większość. JASNA GÓRA przecież.
To jest tekst o odpowiedzialności za przyszłość Polaków polskich elit. Niekoniecznie partii. Ale też i ich”. Rację miał inny ojciec polskiej wolności, dominikanin Ojciec Ludwik Wiśniewski,  który ostatnio napisał tekst, że w Polsce umiera chrześcijaństwo”. Nikt lepiej nie potwierdził prawdziwości słów Wiśniewskiego, jak przeor z Częstochowy!

Nie wiemy, na co ostatecznie pozwoli sobie Macierewicz! W polskich mediach, mówił, iż prezydencki tupolew zniszczony został przez wybuch i rozpadł się w powietrzu. Ziobro zaś tworzy dla Prokuratury jakiś kolejny zespół ekspertów, międzynarodowy nawet.  Myślę, że niszczyciel polskiej armii, facet, który skutecznie rozbroił polską armię, jak najlepszy agent Rosji, czymś  zaskoczy, jak nie w amerykańskiej Częstochowie, to w Chicago,  w kościele św. Ferdynanda, w największej polonijnej parafii, która już dawno zamieniona została w chicagowskie biuro wyborcze PiS.  Na bieżąco będziemy to komentować. Na początku tygodnia pisowskie kłamstwo  smoleńskie powróci na czołówki gazet.

Z kolei „Newswek” naiwnie sądzi, iż znakomita praca “Dalej jest noc” , ukazująca udział Polaków w Holocauście, zmieni myślenie Polaków o historii. Przypuszczam, iż dwójka naukowców stanie się celem gwałtownych ataków, także tutaj u nas w Chicago.

Kaczyński będzie musiał pokonywać opór własnej partii przeciw obniżaniu  swoich pensji.

W początkiem nowego tygodnia powróci smoleńska pisowska hucpa. Czy  tak naprawdę jeszcze ktoś wierzy w te brednie Macierewicza o wybuchu i zamachu? PiS tak się w tym zamotał, że może to początek końca tej formacji! Taką mam nadzieję, tej zmarnujmy tej szansy! Im więcej bredni w Chicago nawygaduje Macierewicz z Żarynem, dla nas lepiej, tym bliżej końca PiS.

Foto: Głos Koszaliński

Andrzej Jarmakowski

1 Komentarz

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: