To wy PiS jesteście zdrajcami!

1
798

W całym kraju trwają protesty w obronie wolnych sądów. Trwa dziwaczne posiedzenie sejmu repninowskiego, gdyż inaczej nie sposób nazwać tego, co wyprawia się na Wiejskiej. Premier  Mateusz Morawiecki ośmieszył się w Parlamencie Europejskim, ośmieszył siebie i Polskę przy okazji, ale do tego jesteśmy przyzwyczajeni.Komisja Europejska prowadzi procedurę przeciwko Polsce, PiS mocno dolał oliwy do ognia, ustawą o Sądzie Najwyższym.Co zamierza Polski rząd? Pytali o to posłowie w parlamencie.  Co rząd odpowie Komisji Europejskiej?  Pewnie usłyszymy, kolejny stek bzdur i kłamstw, na przykład, iż w Sądzie Najwyższym zasiadają sędziwie z orzekający w stanie wojennym.

Złożono kolejny wniosek o odwołanie Marka Kuchcińskiego,  z funkcji marszałka sejmu repninowskiego. Mówienie o sejmie repninowskim nie jest w tym miejscu przypadkowe i posiada głębokie uzasadnienie.

Istotą tego Sejmu (1767), była służalczość wobec Moskwy. To była najważniejsza, najbardziej  charakterystyczna cecha tego tworu. Caryca Katarzyna II miała być gwarantem praw przez ten Sejm uchwalonych. Była to rosyjska prowokacja, historia pokazała, iż całkiem udana,  zorganizowana ku zgubie Rzeczypospolitej. Sejm ten obradujący pod węzłem konfederacji radomskiej stał się symbolem kupczenia interesem Polski, stał się symbolem zdrady, ale i polskiego kundlizmu, wszak Repnin ambasador rosyjski bez problemu kupował szlacheckie głosy,  wmawiając tym usłużnym idiotom, iż są polskimi patriotami, opowiadając, się przeciwko prawom, które on sam dla wywołania fermentu, sam tym szlacheckim idiotom zaproponował.

Działania PiS, sprzeczna z Konstytucją, ustawa o Sądzie Najwyższym, dowodzą, iż Polska weszła na kurs kolizyjny z Unią Europejską. Pisowcy zarzucają nam, iż to my jesteśmy Targowicą, gdyż nie zgadzamy się z nimi, kwestionujemy ich tani, kiczowaty patriotyczny frazes. Przecież to oni mają monopol na patriotyzm. Taki argument pada każdego dnia z polonijnych radiowęzłów w Chicago, gdzie inaczej myślącym odbierają godność.  W rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. Wkraczając na drogę prowadzącą do kolizji z Unią Europejską, Polska, politycy polscy prowadzący takie działania, a więc Jarosław Kaczyński, prezydent Andrzej Duda, reprezentują interes rosyjski.

To w interesie Rosji, w interesie autokraty Putina, leży osłabienie Unii i osłabienie europejskiego filaru NATO.  Dokładnie tak samo jak w czasie sejmu repninowskiego, politycy PiS reprezentują interes rosyjski. To wy PiS jesteście zdrajcami, reprezentujecie, na pewno nie polski interes narodowy. Idąc ku zwarciu z Unią, ku zwarciu z zachodnią cywilizacją, tak samo jak w 1767 roku, gdy uchwalano prawa, których gwarantką była od tego momentu protektorka Polski, caryca Katarzyna II, wpisujecie PiS, dokładnie tak samo jak wtedy w 1767, w scenariusz działań pisany w Moskwie.  To Wy PiS  jesteście zdrajcami!

Foto: Visegrad Post

Wideo: @Janusz Jaskółka

Andrzej Jarmakowski

1 Komentarz

  1. Prezydent Wałęsa nazwał ich przestępcami. Ja nazwę ich nie tylko zdrajcami ale zbrodniarzami. Religia jest do tego domieszką do tej polskiej katastrofy. To ta swołocz z Dupą, żulem Morawieckim i bandytą Kaczyńskim chciałaby stać się oligarchami ja w Rosji i na Ukrainie. To bydło PIS-dziane nadaje się tylko do otrucia a może trzeba ich przepuścić przez maszynkę do mięsa jak robiło się kiedyś kotlety domowej roboty. To dzicz łącznie z klerem chciałaby się uwłaszczyć na majątku narodowym i już tak robią. Każda religia to klątwa, która powoduje zaciemnienie umysłów. Dzisiaj polskie sklepy, stacje benzynowe są zalewane potokiem gazet i książeczek o tematyce wyklętych bandytów. Czy będą wybory? Nie nie będą bo oni nie zamierzają oddać nigdy władzy dopóki się ich nie obezwładni przy pomocy siły a nie jakiejś karki wyborczej jak myślą to naiwni wierzący w bania luki. Tylko przemoc może tą bandę unicestwić. Dzisiaj w Izraelu nie chcą tego porozumienia i dobrze bo tacy jak oni, ta banda oszustów z PIS-dy chciałaby oszukać cały świat jak to robił Hitler. To podobni jak oni w czasie wojny sprzedawali polskich Zydów i ich mordowali i na to nie wolno się nabrać. Tak byliśmy bandytami. W przeszłości tacy jak oni tworzyli wojny zaczepne i podbijali inne narody w je mordowali w tzw. Polski od morza do morza a o tym wreszcie trzeba pisać a nie wierzyć bandytom z pod znaku PIS-dzielska.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: