Toczy się koło polonijnej głupoty

4
20614

Właśnie takie dni jak piątek, pokazują  jak ponura jest polonijna rzeczywistość, jak kilkanaście  tysięcy osób stanowiących klientelę polonijnych mediów, pozbawionych jest dostępu do informacji . W Chicago i okolicach, na  co dzień językiem polskim posługuje się około 300.000 osób.  Dla większości z nich źródłem informacji są media anglojęzyczne lub  telewizja satelitarna, z telewizją informacyjną TVN 24 na przykład.  Jednak kilkanaście tysięcy osób, czerpiących informacje z polonijnych radiowęzłów jest każdego dnia masowo ogłupianych jest przez intelektualnych terrorystów, nawiedzonych ideologów i pospolitych kretynów jak Jan Sordyl, stanowiących kadrę polonijnych szczekaczek.

Stopień zakłamania tych mediów jest daleko większy, niż Dziennika Telewizyjnego z czasów komuny.   Przy polonijnych kłamcach, z powodzeniem konkurujących z telewizją Kurskiego Jerzy Urban z czasów stanu wojennego mógłby być uosobieniem cnót wszelkich jak Prawda, Dobro i Umiłowanie Wolności!

To co opowiadano w polonijnych szczekaczkach na temat „Czarnego Protestu”  przejdzie do kanonu „goebbelsowskiej” propagandy. Jakieś opowieści o tak zwanym jak to określano „genderyźmie” propagowanym przez: antykatolickie środowiska masońskie Unii Europejskiej, wejdzie do kanonu polonijnej głupoty.

Mieliśmy także szczyt Unii Europejskiej, który w polonijnych mediach okazał się wielkim sukcesem Mateusza Morawieckiego. W polonijnych mediach, nieco utyskiwano, że coś tam odpuszczono, ale sukces jest  Komisja Europejska jest zachwycona propozycjami Polski w sprawie sądów. Przecież sądy mamy wolne i sprawiedliwe!

Kiedy w polonijnych mediach leciały informacje u sukcesie Morawieckiego w Brukseli, zaczynała się największa klęska polskiej polityki zagranicznej po 1989 roku.  W Rondzie Schumana, w budynku Komisji Europejskiej rozpoczynał się arcyważny szczyt strefy euro, podczas którego dyskutowano przyszłość Unii Europejskiej i plan reform Unii, przygotowany przez kanclerz Merkel i prezydenta Macrona. Polska, choć nie jest członkiem strefy euro, uczestniczyła we wszystkich poprzednich szczytach. Fakt, że wyleciała z tego grona pokazuje skalę klęski Mateusza Morawieckiego, który nie potrafił utrzymać miejsca Polski. w gronie decydującym o sprawach Unii, 80% polskiego eksportu, wynoszącego ponad 200 miliardów euro w skali roku, rozliczane jest we wspólnej europejskiej walucie.

Uczestnicy szczytu murem stanęli za Komisją Europejską, która rozpoczęła procedurę w oparciu o art. 7 Traktatu Zjednoczeniowego, w związku naruszeniami zasad praworządności, przez Polskę PiS, słynna biała księga Morawieckiego osiągnęła skutek odwrotny od zamierzonego. Tak więc nie ma sukcesu, jest kompletna klapa! Polska wyleciała z grona, nie tyle nawet decydującego, i,ile dyskutującego o przyszłości Europy. Kiedy premierem był Donald Tusk, bardzo dbał o to, aby Polska uczestniczyła w szczytach „euro”. Polski nie ma już w tym gronie,  choć kilka dni wcześniej Angela Merkel gościła w Warszawie, co poszło nie tak podczas wizyty? Przecież podobno też był sukces, dlaczego więc Morawiecki nie dostał zaproszenia?

Tak więc słuchacz polonijnych mediów nie dowiedział się o tym, żę szczyt strefy euro w ogóle się odbywał!  W polonijnych mediach stworzono dla odbiorcy nie istniejącą w realu rzeczywistość. Dotyczy to europejskiego szczytu, ale także i Czarnego Protestu! Fikcja, Kłamstwo, oczywiście, fałszywe, przedstawianie piątkowych protestów.  Trzeba sobie jasno powiedzieć, iż sponsorem tego polonijnego kłamstwa jest także polonijny Kościół!. Zakłamanie to wesprze kilku  polityków PiS, którzy systematycznie przybywają do Chicago nie tylko po zakupy.  W Kościele po Mszy opowiedzą jak blisko już jesteśmy Prawdy, jeszcze trochę, jeszcze kilka stówek i pokonamy  „genderystów” i masonów od Michnika.  Przyleci nawet Antek Macierewicz i za pięćdziesiąt „zielonych” i ze swoją komisją opowie o zamachu smoleńskim. Politycy, nawiedzeni profesorowie, głoszący rekolekcje, ujawnią słuchaczom tajne informacje. Polusy poczują się jako ten lepszy sort dopuszczony do wiedzy tajemnej! I tak toczy się to koło polonijnej głupoty!

Andrzej Jarmakowski

Foto: OldRadio.Pl

4 Komentarze

  1. Póki Polacy będa emigrować do Chicago, aby sprzatać dżuele albo tyrać na kontraktorce, a nie studiować na temtejszych uniwersytetach, to nie ma co liczyć na zmiany. Gebbels odkrył a Rydzyk udowodnił, że rownież polską ciemną masą można sterować falami radiowymi. Nie inaczej jest w Chicagówku. Smutne to bardzo! Pozdrowiania dla chicagowskiej inteligencji. Dobrze, że jesteście. Życzę wam, abyście rośli w siłę!!!

  2. Nie mieszkam w Polsce i wiem, że również z zagranicy można śledzić sytuację w Polsce nie dając się ogłupiać propagandzistom finansowanym przez Putina na spółkę z Kościołem. Bezmózgi, które taką propagandę łykają nie są w stanie wpływać na szerszą opinię publiczną, mam nadzieję.

  3. W Polsce mówią, że kłamiesz Jak Bielan albo Sasin 🙂 …sztywna jak Mazurek, przekupny jak Kowal, obślizgły jak Rysiu Czarnecki.

  4. Sasin to nakręcona katarynka prezesa. Jego zadanie to: wyklepać swój tekst i “do widzenia”. Typowy młot Jarosława. Tępak, bez polotu.

Skomentuj

Prosze wpisz komentarz!
Wpisz Imie: